Big Shots (recenzia hry) – svet bohatých a slávnych

Big Shots (recenzia hry) – svet bohatých a slávnych

Ak chcete zistiť, aké je to byť bohatým a slávnym, je na čase, aby ste vyskúšali hru Big Shots.

Big Shots je šesťvalcový automat od spoločnosti Playtech. Tematicky je zameraný na bohatých a slávnych. Herné pole je umiestnené na pozadí nádherného prístavu.

Hrou sprevádza funky soundtrack a spolu s kvalitným dizajnom dotvára tú správnu atmosféru.

Štyri symboly hracích kariet prinášajú nižšie výplaty.

Všetky postavy patria medzi symboly prinášajúce vyššie výhry – muž v smokingu, dáma v plesových šatách, starnúci playboy, bývalý profesionálny športovec a mladý technický čarodejník.

Big Shots – skúste svet bohatých a slávnych

Big Shots prináša až 4 096 výherných línií. Ak chcete hrať hru rýchlejšie ako bežne, jednoducho stačí zapnúť turbo režim.

Ak si chcete pri hre radšej oddýchnuť, nastavte si možnosť automatického roztáčania od 10 do 99 roztočení.

Je to automat s vysokou volatilitou a mierou návratnosti nákladov 96,10 %, teda priemernou hodnotou.

Vyhrať možno zoradením troch až šiestich symbolov kariet alebo postáv. Divoké Diamanty môžu nahradiť iné symboly, aby vytvorili výherné línie. Zoradenie šiestich Divokých Diamantov vám prinesie hlavnú výhru.

Veľký symbol 4×4 (rozkladajúci sa na štyroch valcoch a štyroch radách zároveň) Free Games je určite tým, čo budete chcieť vidieť čo možno najčastejšie. Pomôže vám k získaniu tých najvyšších výhier.

Po tom, ako uvidíte tento veľký symbol v hre Big Shots, spustí sa funkcia bezplatných hier, resp. roztočení zadarmo. V nich budú valce zaplnené len symbolmi postáv pre záruku tých najvyšších výhier. Počas tejto funkcie môžete dokonca spustiť viac roztočení zadarmo a zvýšiť tak svoje šance na skutočne zaujímavé výplaty.

Nádherný prístav, atmosféra bohatých a slávnych, šesť valcov, 4 096 výherných línií, atraktívne roztočenia zadarmo. Je čas zahrať si automat Big Shots od Playtechu a určená je pre hráčov obľubujúcich nižšie vklady, aj pre odvážnejších, ktorí radi riskujú viac.