Zakázané ovocie alebo radšej kávičku? Pozývame vás na nové hry v kasíno eTIPOS.sk

Zakázané ovocie alebo radšej kávičku? Pozývame vás na nové hry v kasíno eTIPOS.sk

Kasíno eTIPOS.sk si pre hráčov pripravilo veľmi zaujímavé menu zložené z troch nových hier. Dáte si magickú kávičku alebo radšej ochutnáte zakázané ovocie?

Zaujímavé menu nových hier v kasíno eTIPOS.sk

ANCIENT DYNASTY

Ancient Dynasty je klasická päťvalcová hra od spoločnosti EGT. Vďaka lukratívnym bonusovým kolám majú hráči šancu na zaujímavé výhry a priaznivci čínskej kultúry si prídu na svoje. Zaujme aj progresívny jackpot, ktorý možno spustiť po každom víťaznom zatočení. K dispozícii máte aj točenia zadarmo a vďaka skvelým bonusovým funkciám a pekným čínskym symbolom tento slot rozhodne zaujme.

 

Ancient Dynasty

zdroj: EGT

COFFEE MAGIC

Tematika kávy nie je pri výherných automatoch vôbec bežným javom, skôr naopak. Uvarte si lahodnú kávičku, pohodlne sa usaďte a spustite si túto zaujímavú hru od spoločnosti CT Interactive. Klasický päťvalcový slot s 21 výhernými líniami prináša symboly ako napríklad šálku kávy, kávovú kanvicu, sušienky alebo kávové zrnká. Tento automat výborne doplnil už beztak pestrú ponuku výherných automatov v kasíno eTIPOS.sk. Niektorí milovníci hazardnej zábavy tejto hre vytýkajú chýbajúci progresívny jackpot či bonusy.

DEVIL´S FRUITS

Sexi diablica vás zameria svojím uhrančivým pohľadom a pozýva vás na návštevu rajskej záhrady, aby ste ochutnali zakázané ovocie. To chutí najlepšie, však? Táto diablica pôsobí nielen ako lákadlo pre mnohých mužov, ale poteší aj tým, že je wild symbolom. Dopĺňa chýbajúce výherné kombinácie a dokáže výhry násobiť. Automat je doslova prešpikovaný šťavnatým ovocím. Tak dobrú chuť a príjemnú hru!

Devils Fruits

zdroj: Promatic

Lákavé jackpoty

Kasíno eTIPOS.sk servíruje kvalitné menu troch zaujímavých nových hier a okrem toho aj kvalitnú ponuku nadupaných jackpotov. Zlatý multilevel jackpot dosiahol takmer úroveň 25 000 € a k hodnote 40 000 € stúpa EGT jackpot. Okolo 15 000 € ponúka Synot progressive bonus na diamantovej úrovni.

Motiváciou pre všetkých hráčov môže byť nedávna bombastická výhra. Šťastný výherca pst*** „rozbil“ Zlatý multilevel jackpot a vyhral 37 972 €. Výhra takmer 40 000 € dokáže pozitívnym smerom zmeniť život a na tomto veľkolepom triumfe vidieť, že pokúšať šťastie sa zaiste oplatí.