Posledná šanca na získanie bonusov k MS v hokeji: Bonusové FINÁLE v TIPOS kasíno

Posledná šanca na získanie bonusov k MS v hokeji: Bonusové FINÁLE v TIPOS kasíno

TIPOS kasíno si pri príležitosti majstrovstiev sveta v hokeji, ktoré hostí Praha a Ostrava, pripravilo skvelú akciu Kasíno Bonusy z bufetu. Máš poslednú šancu využiť ich!

Posledná šanca na Majstrovský bonus? Využi ju!

Majstrovstvá sveta v hokeji sú športovým sviatkom pre každého športového fanúšika, obzvlášť počas tohtoročného šampionátu, ktorý hostí Praha a Ostrava. Slovenským hokejistom sa podarilo splniť základnú misiu a postúpiť zo skupiny do vyraďovacej časti turnaja. Juraj Slafkovský a spol. si vo štvrťfinále skrížia hokejky s náročným súperom – Kanadou. „Javorový list“ hrá na MS so súpiskou nabitou hviezdnym materiálom z NHL. Vidieť budeme pikantný súboj dvoch posledných draftových jednotiek NHL – Juraja Slafkovského (2022) a Connora Bedarda (2023).

Možno posledná príležitosť využiť Majstrovský bonus. Teda špeciálny bonus, ktorý je hráčom k dispozícii vždy počas zápasov slovenského tímu na MS 2024. Dňa konania štvrťfinálového súboja s Kanadou – 23.5. – je prichystaný bonus, ak zahráš na slote 81 Plus aspoň za 50 €, tak dostaneš navyše 20 free spinov do rovnakej hry. Neváhajte a využite možno poslednú šancu získať Majstrovský bonus, pretože po štvrťfinále môže púť slovenských hokejistov na turnaji skončiť.

Počas akcie Kasíno Bonusy z bufetu pre každého pripravilo TIPOS kasíno pre hráčov dokopy až 50 atraktívnych bonusov. Počas skupinovej fázy prebehla základná časť, počas ktorej si mohol získať 40 lákavých bonusov. Od 22. 5. do 26. 5. prebehne Finálová časť, počas ktorej môžeš využiť dva bonusy každý deň. Čakajú na teba atraktívne ponuky, ako napríklad Free spiny, Mystery bonusy či bonus za hranie.

TIPOS kasíno ponúka nadupané jackpoty aj nový eŽreb Hokejový duel

Pri príležitosti majstrovstiev sveta v hokeji v Českej republike TIPOS kasíno pridalo do svojej ponuky eŽrebov aj novinku. Žreb Hokejový duel pripomína skutočný hokejový zápas a najvyššia výhra je 15 000 €.

Aby toho nebolo málo, bohatá nádielka čaká na teba aj čo sa týka jackpotov. Zlatý TIPOS Jackpot opäť raz presiahol hranicu 100-tisíc eur, Synot Progressive Bonus na zlatej úrovni ponúka 30 000 € či Kajot JOKER Bonus na najvyššej úrovni, ktorý dosiahol hranicu cca. 40 000 €.

TIPOS kasíno počas majstrovstiev sveta žije hokejom. Tak využi možno poslednú šancu na Majstrovský bonus a fandi Slovákom!