Skvelá akcia v TIPOS kasíno počas MS v hokeji: Kasíno Bonusy z bufetu pre každého

Skvelá akcia v TIPOS kasíno počas MS v hokeji: Kasíno Bonusy z bufetu pre každého

TIPOS kasíno žije počas MS v hokeji akciou Kasíno Bonusy z bufetu pre každého! Vybrať si môžeš až 50 bonusov, tak poď do toho a vyhrávaj.

Bonusy z bufetu pre každého v TIPOS kasíno

TIPOS kasíno žije majstrovstvami sveta v hokeji, ktoré tento rok hostí susedné Česko. V súvislosti s hokejovým šampionátom uviedlo do svojej ponuky nový eŽreb Hokejový duel, v ktorom môžeš vyhrať až 15 000 €.

Navyše spustilo aj zaujímavú akciu Kasíno Bonusy z bufetu pre každého, v ktorom si môžeš vybrať dokopy až 50 lákavých bonusov. Nechaj sa prekvapiť, nechaj sa odmeniť.

Základná časť tejto atraktívnej akcie prebieha od 10.5. do 21.5. 2024 a počas nej čaká na teba 40 skvelých bonusov. Stačí hrať vybrané výherné prístroje v TIPOS kasíno každý deň počas trvania akcie a zbierať bonusy.

Po základnej časti, rovnako ako v reálnom hokeji, nasleduje play off. Počas play off akcie Bonusy z bufetu môžeš využiť 2 bonusy každý deň. K dispozícii bude to najatraktívnejšie, čo si len dokážeš predstaviť – čakajú dnes na teba free spiny, bonus za hranie alebo tajomný Mystery bonus?

Stačí si vybrať obľúbený slot, splniť požadované podmienky a využiť svoj bonus. Je len na tebe, na ktorom slote zabojuješ o svoje bonusy z bufetu. Sloty môžeš hrať priebežne alebo aj všetky v jeden deň. Počas zápasov Slovenska na MS 2024 na teba čaká Majstrovský bonus!

Užívaj si MS v hokeji naplno a zbieraj v TIPOS kasíno svoje Bonusy z bufetu.