MS sa blížia! Hokejový sviatok oslavujú aj eŽreby v TIPOS kasíno: Zahraj si Hokejový duel o 15 000 €

MS sa blížia! Hokejový sviatok oslavujú aj eŽreby v TIPOS kasíno: Zahraj si Hokejový duel o 15 000 €

Blížia sa hokejové majstrovstvá sveta, ktoré sa tento rok konajú v susednom Česku. Osláviť tento hokejový sviatok ti pomôžu aj eŽreby v TIPOS kasíno, konkrétne Hokejový duel, ktorý ti môže priniesť až 15 000 €.

Juraj Slafkovský, Tomáš Tatar, Martin Fehérváry či Šimon Nemec. Slovenská zostava vyšperkovaná aj o hviezdy zo zámorskej NHL mieri na blížiacich sa majstrovstvách sveta v Česku vysoko. Vysoko si to môžeš namieriť aj ty! Stačí otvoriť eŽreby v TIPOS kasíno a vybrať si Hokejový duel, v ktorom môžeš vyhrať až 15 000 €.

Pri príležitosti majstrovstiev sveta v hokeji spustilo TIPOS kasíno nový eŽreb s názvom Hokejový duel. Zakúpiť si ho môžeš len za symbolické 1 € a hlavná cena je spomínaných 15 000 €.

Novinka v sekcii eŽreby v TIPOS kasíno: Ako hrať Hokejový duel?

Zakúpiš si Hokejový duel v sekcii eŽreby v TIPOS kasíno za 1 €. Následne sa ti na hracom poli objaví päť pomyselných hráčov v dresoch, ktorí hrajú proti sebe zápas – Hokejový duel. Je na tebe, či si zvolíš taktiku pomalého zotierania eŽrebu pole po poli alebo zaklikneš zotrieť hneď a okamžite sa dozvieš, ako sa duel skončil.

Víťazom sa staneš, rovnako ako v skutočnom hokejovom zápase, ak strelíš aspoň o jeden gól viac ako súper. V prípade, že zvíťazíš o 1 gól, tak vyhrávaš 2 €. Ak zvíťazíš rozdielom dvoch gólov, tak získaš 10 € a pri výhre o tri góly získaš 100 €. Bude to hladká záležitosť a porazíš svojho súpera o 4 góly? Potom sa priprav na krásnu výhru 1 000 €.

Hlavná výhra v hodnote 15 000 € je pripravená pre víťaza, ktorý vyhrá o 5 gólov. V prípade remízového skóre sa ti vráti vklad, teda 1 €. Bonusom v Hokejovom dueli je hetrik, ak strelíš tri góly, tak získaš 5 €.

Hokejový duel patrí medzi najzaujímavejšie eŽreby v TIPOS kasíno. Presvedčiť sa o tom môžeš na vlastnej koži. Atraktívne sú aj nájazdy, ak nájdeš toto políčko, dostaneš o dve strely naviac. Vďaka extra hre vieš takisto skórovať a navýšiť šancu na výhru.

Uži si majstrovstvá sveta v Česku naplno aj s novinkou medzi eŽrebmi Hokejový duel, ktorý ti môže priniesť okrem skvelej zábavy aj parádne výhry!