eŽreby v kasíno eTIPOS.sk zasypali zlatom dvoch výhercov v priebehu pár hodín

eŽreby v kasíno eTIPOS.sk zasypali zlatom dvoch výhercov v priebehu pár hodín

V kasíno eTIPOS.sk nadelili eŽreby v priebehu len pár hodín výhry dokopy v hodnote 40 000 € dvom šťastným výhercom. Skúsiš ten svoj zotrieť aj ty?

Dva zásahy do čierneho priniesli v kasíno eTIPOS.sk výhry v hodnote 40 000 €

eŽreby alebo online stieracie žreby sa tešia v internetových kasínach čoraz väčšej obľube hráčov a skutočne dokážu priniesť skvelú zábavu aj výhry. V priebehu len pár hodín sa o tom presvedčila dvojica šťastných výhercov v kasíno eTIPOS.sk. Dovedna si zotreli výhry v hodnote 40 000 €!

Hráč s prezývkou pat*** stavil na Luxusnú čiernu perlu, ktorá patrí k exkluzívnym eŽrebom. Tento šťastný výherca si zakúpil žreb v hodnote 10€ a zotrel si na ňom luxusnú výhru 10 000 €. Mohol skákať od radosti a to aj napriek tomu, že vyhral desatinu maximálnej možnej výhry, ktorá dosahuje hodnotu až 100 000 €.

Prešlo len niekoľko hodín po tomto zásahu do čierneho, keď si ďalší šťastný hráč s prezývkou joz*** vybral online stierací žreb Super prasa v žite. Patrí medzi najobľúbenejšie eŽreby v kasíno eTIPOS.sk a pre tohto výhercu zostane najobľúbenejším určite navždy! Žreb kúpený za 3€ mu priniesol najvyššiu možnú výhru – 30 000 €. Tak tomu sa povie skvelá investícia!

eŽreby prinášajú niekoľko výhod pre hráčov oproti klasickým stieracím žrebom

Jednou z najväčších výhod je, že eŽreby si môžete vyskúšať aj v režime zadarmo. Môžete tiež získať online stieracie žreby zdarma ako formu odmeny od online kasína.

Ďalším benefitom, ktorý online stieracie žreby prinášajú, je ich rozmanitosť. V novinových stánkoch, na čerpacích staniciach alebo na poštách môžete nájsť niekoľko druhov stieracích žrebov. Ale ich online forma prináša podstatne viac rozličných variácií.

Hranie online uľahčuje hromadný nákup žrebov, čím zvyšujete svoju šancu na výhru. Je to omnoho jednoduchšie, ak kupujete eŽreby ako klasické stieracie žreby.

Medzi ďalšie benefity online stieracích žrebov patrí jednoducho ich pohodlnosť. Môžete si ich kúpiť kedykoľvek a kdekoľvek, aj na cestách a stierať prostredníctvom mobilu. Okrem toho, prevádzka online kasín umožňuje predávať ich lacnejšie.