eŽreby alebo stieracie žreby online: 10 tipov, ako zvýšiť svoju šancu na úspech (1.)

eŽreby alebo stieracie žreby online: 10 tipov, ako zvýšiť svoju šancu na úspech (1.)

Stieracie žreby kúpite napríklad na pošte či v novinových stánkoch. Užite si stieracie žreby online alebo eŽreby v pohodlí domova. Prinášame 10 tipov, ako zvýšiť svoju šancu na úspech!

eŽreby alebo online stieracie žreby: Ako zvýšiť svoju šancu na úspech?

Dostanete len to, za čo zaplatíte

Vidíme to často, najmä pri starších hráčoch alebo senioroch. Kupujú stieracie žreby výlučne podľa ceny a vyberajú z nich tie najlacnejšie. Zapamätajte si však, že dostanete len to, za čo zaplatíte. Vo všeobecnosti odporúčame vyberať eŽreby alebo stieracie žreby online s vyššou hodnotou. Tie lacnejšie prinášajú nižšie výhry a šanca na výhru je pritom rovnaká. Kvalitu uprednostnite pred kvantitou, skúsenejší hráči to dobre vedia.

Kupujte viac online žrebov

Ďalším tipom, ako zvýšiť svoju šancu na úspech, je kupovať viac online stieracích žrebov. Šanca, že vyhráte na prvom žrebe, je veľmi nízka. Musíte sa pripraviť na to, že musíte hrať veľa, ak chcete niečo zaujímavé vyhrať. Plánom teda je eŽreby kupovať vo väčšom množstve a určite nie po jednom. Čím viac stieracích žrebov online kúpite, tak tým vyššia je pravdepodobnosť, že trafíte na ten výherný.

Sledujte svoj rozpočet

Každá hazardná hra vyžaduje pozorné sledovanie vášho rozpočtu. Dopredu si stanovte sumu, ktorú do hrania online stieracích žrebov chcete investovať, prípadne si určite počet eŽrebov, ktoré chcete kúpiť. Dodržiavajte disciplinovane tieto predom stanovené limity.

Využite kasínové bonusy

Špeciálne propagačné ponuky a bonusy online kasín môžu pomôcť zvýšiť váš budget. Mnohé online kasína ponúkajú špeciálne bonusy práve na eŽreby. Využitie týchto ponúk vám pomôže zvýšiť váš rozpočet na hranie alebo zvýšiť počet stieracích žrebov, ktoré môžete zotrieť.

Držte sa jednej hry

Nákup viacerých stieracích žrebov v jednej hre zvyšuje vašu pravdepodobnosť na výhru. V prípade, že si kúpite po jednom eŽreba na viacero hier, tak rovnakú výhodu nedosiahnete. Zameranie sa na jednu hru posilní šance hráčov na výhru.