Exclusive turnaje v kasíno eTIPOS.sk o 10 000 € a štartujú aj Double days v kasíno lige

Exclusive turnaje v kasíno eTIPOS.sk o 10 000 € a štartujú aj Double days v kasíno lige

Štartujú Exclusive turnaje v online kasíno eTIPOS.sk s dotáciou 10 000 €. Okrem toho začínajú aj Double days v januárovej kasínovej lige.

Zaujímavé novinky v kasíno eTIPOS.sk! Od pondelka 9. januára štartujú Exclusive turnaje s dotáciou 10 000 €. Stačí roztočiť sloty v ponuke tejto online herne s minimálnou stávkou 0,30 € na spin a si v hre. V prípade, že splníš túto jednoduchú podmienku, tak automaticky budeš zaradený do rebríčka.

Do rebríčka Exclusive turnajov sa body počítajú podľa vzorca Win/Bet. Podľa počtu nazbieraných bodov budú hráči zoradení do poradia od najlepšieho podľa počtu nazbieraných bodov. Až 124 najlepších hráčov v každom kole získa zaujímavú odmenu, tak neváhaj a poď do toho!

Exclusive turnaje v kasíno eTIPOS.sk prebiehajú v troch kolách. Prvé kolo prebehne v dňoch 9. a 10. januára, druhé kolo od 11. do 12. januára a napokon tretie kolo uzavrie túto zaujímavú akciu v dňoch od 13. do 15. januára.

Zapojením sa do Exclusive turnajov máš zároveň aj šancu na atraktívne jackpoty. Okolo 25 000 € ponúka Synot progressive bonus na diamantovej úrovni a o približne rovnakú čiastu sa hrá v EGT jackpote na najvyššej úrovni. Zabudnúť nemožno ani na obľúbený Zlatý multilevel jackpot, ktorý ponúka takmer 20 000 €.

Nielen Exclusive turnaje! V kasíno eTIPOS.sk štartujú aj Double days

Milovníkom hazardnej zábavy dávame do pozornosti, že od pondelka 9. januára neštartujú len Exclusive turnaje o celkovú dotáciu vo výške 10 000 €, ale aj Double days v kasínovej lige. Double days prebiehajú počas siedmich dní, teda až do 15. januára.

Azda nemusíme pripomínať, že Double days sa do kasínovej ligy vrátili po decembrovej pauze. Double days sú v podstate „game changerom“ celej akcie, nakoľko počas týchto vybraných dní sa body hráčom počítajú dvojnásobne. Prichádzajú dni, ktoré dokážu zmeniť celkovým poradím a rozhodnúť o osude kasínovej ligy.

Týždeň od pondelka 9. januára je pre hráčov v kasíno eTIPOS.sk doslova kľúčový! Nepremeškajte štart Exclusive turnajov o 10 000 € a ak hráte januárovú kasínovú ligu, nezabudnite, že štartujú aj Double days a vaše nazbierané body sa počítajú dvojnásobne.