Štart do nového roka v kasíno eTIPOS.sk s januárovou kasíno ligou

Štart do nového roka v kasíno eTIPOS.sk s januárovou kasíno ligou

Vstúpte do nového roka s januárovou kasíno ligou v kasíno eTIPOS.sk! Vracajú sa obľúbené Double days a špeciálne dni s Free spinmi.

Odštartujte rok 2023 s januárovou kasíno ligou! Pustite sa po vianočných a novoročných sviatkoch do súboja s ostatnými hráčmi. Porovnajte si s nimi svoje sily, zbierajte body do rebríčka a bojujte o lákavé odmeny. Celková dotácia súťaže zostáva nezmenená, teda 60 000 €.

Kasíno eTIPOS.sk hlási návrat Double days aj Free spinov do kasínovej ligy

Najzásadnejšími novinkami v januárovej edícii sú návrat obľúbených Double days a špeciálnych dní s Free spinmi. Double days môžu byť „game changermi“ celej súťaže, pretože počas týchto vybraných dní sa nazbierané body do rebríčka rátajú dvojnásobne. Double days v januárovej kasíno lige prebehnú v dvoch týždňoch. Prvýkrát bude možnosť zbierať dvojnásobné body v týždni od 9. do 15. januára. Druhýkrát môžete zamiešať poradím a zbierať dvojnásobné body v týždni od 23. januára do 29. januára.

Hrajte a vyhrávajte obrovské jackpoty na tipos eurojackpot.

Nielen Double days v januárovej kasíno lige hlásia svoje návrat! Kasíno eTIPOS.sk vracia do hry aj ďalšiu obľúbenú vec medzi hráčmi a to špeciálne dni s možnosťou získania Free spinov. Voľné roztočenia máte možnosť zbierať za hranie vo večerných turnajoch v období od 16. do 22. januára. Počas každého z týchto siedmich dní môžete získať 10 free spinov a teda dohromady 70 free spinov.

Ako vidieť, januárová kasíno liga bude pestrá a bohatá. Okrem zbierania bodov do rebríčka ligy a súťaženia s ostatnými hráčmi môžete zbierať aj voľné roztočenia vo vybraných dňoch. Bojujete nielen o odmeny za umiestnenie v rebríčku kasínovej ligy, ale v hre sú aj tradične atraktívne jackpoty.

Kasíno eTIPOS.sk prináša možnosť vyhrať skutočne parádne jackpoty! V EGT jackpote na najvyššej úrovni sa hrá zhruba o 70 000 € a Zlatý multilevel jackpot sa dostal cez hranicu 35 000 €. Opomenúť netreba ani Synot progressive bonus na diamantovej úrovni, v ktorom možno získať okolo 20 000 €.

Ako vidíte, štedré nádielky neprináša len Ježiško pod vianočné stromčeky, ale aj kasíno eTIPOS.sk prostredníctvom kasínovej ligy či nadupaných jackpotov.