Šokujúce odhalenie! Bývalá hviezda Realu Madrid prehrala v pokeri 54 miliónov za jednu noc

Šokujúce odhalenie! Bývalá hviezda Realu Madrid prehrala v pokeri 54 miliónov za jednu noc

Bývalá futbalová hviezda Thomas Gravesen dokázal prehrať neuveriteľných 54 miliónov dolárov v pokeri. Za jednu noc!

Bývalá futbalová hviezda Thomas Gravesen údajne prehral v pokeri za jedinú noc neuveriteľných 54 miliónov dolárov. Bývalý obranca Realu Madrid sa údajne po konci futbalovej kariéry začal sústrediť plne na poker a v Las Vegas získal majetok vo výške 100 miliónov dolárov.

Bývalá hviezda Realu Madrid prehrala v pokeri 54 miliónov za jedinú noc

Thomas Gravesen mal všetky predpoklady na to, aby zažil bizarnú „kariéru“ v hazarde. Dán bol kedysi označovaný ako „granát s vytiahnutou spúšťou“ a nazývali ho tiež „Mad Dog“- v preklade „šialený pes“. Šialené bolo aj jeho pôsobenie v kasínach.

Thomas Gravesen šokoval futbalový svet, keď prestúpil z Evertonu do Realu Madrid. Nikto to nečakal vzhľadom na neustále bláznivé príbehy okolo jeho života.

Vzhľadom na to, ako 44-ročného bývalého obrancu „Bieleho baletu“ poznáme, nie je prekvapením, že riskuje milióny, ktoré zarobil vo svojej futbalovej kariére na pokerovom stole. Nebojácny bol na trávnikoch a evidentne aj v pokeri.

Profesionálnu kariéru ukončil nečakane skoro – vo veku 32 rokov. Na istý čas sa odmlčal. Neskôr sa objavili správy, že žije v uzavretej luxusnej komunite v Las Vegas. Tu mal prominentných susedov ako Andre Agassi či Nicholas Cage.

Neužíval si však pokojný športový dôchodok ležiac na pláži pod slnečníkom a s chladným drinkom v ruke. Vrhol sa na hazardné hry a vysoké stávky.

TwoPlusTwo prináša svedectvá o riskantných hrách Thomasa Gravesena.

„Môžem potvrdiť, že zarobil 80 miliónov libier, no nebolo to ľahké. Bol som tam, keď prehral 54 miliónov za jedinú noc. Nemôžem však povedať, proti komu to bolo,“ tvrdí člen komunity TwoPlusTwo s prezývkou na fóre TarantulaGargantu.

Športové hviezdy častokrát podľahnú vábeniu hazardných hier a mnohokrát sa nechajú úplne pohltiť, niektoré zaujímavé príbehy si môžete prečítať v tomto článku.