Nebaví vás stereotyp v kasíne? Skúste Pai Gow Poker

Nebaví vás stereotyp v kasíne? Skúste Pai Gow Poker

Stereotyp sa postupne vkráda do každej oblasti života. Ak sa chcete zbaviť všednosti v kasíne, skúste Pai Gow Poker. Zábavná a dynamická alternatíva klasického pokru.

Či už ide o prácu, vzťahy alebo život samotný, stereotyp je jeho neodmysliteľnou súčasťou. Keď niečo trvá dlho, postupne sa do toho vkráda rutina a všednosť. Ako pridať osvieženie do vášho hazardného života?

Pai Gow Poker ako únik pred všednosťou kasína

Hrá sa proti dealerovi (ako napríklad blackjack). Každý hráč dostane na začiatku hry po sedem kariet. Úlohou je zostaviť z nich čo možno najlepšie dve kombinácie. Jedna z nich bude mať päť kariet a druhá dve karty. Znie to zaujímavo, nemyslíte?

Vaša kombinácia piatich kariet musí prevyšovať vašu kombináciu dvoch kariet. Vyhrávate v momente, keď obe vaše ruky porazia tie dealerove. Prehre sa nevyhnete, keď obe ruky dealera prevýšia tie vaše kombinácie. Ak vyhráte len jednu ruku a jednu prehráte, je remíza.

Pai Gow Poker je vynikajúca hazardná hra na prelomenie stereotypu v kasíne. Vysoké percento remízových výsledkov umožní hráčovi zostať dlho v hre s kapitálom nad vodou. Určite vám pomôže, keď si vyhľadáte najlepšie stratégie, ktoré odporúčajú v tejto hre odborníci.

Pokiaľ vás klasické hazardné hry nudia, vyskúšajte túto netradičnú verziu pokru a určite sa výborne zabavíte.