4 najviac podceňované a prehliadané hazardné hry

4 najviac podceňované a prehliadané hazardné hry

Poznáte najviac podceňované a prehliadané hazardné hry v kasíne? Tieto štyri trónia na vrchole zoznamu. Nerobte chybu a venujte im pozornosť!

Najviac podceňované hazardné hry

Pai Gow Poker

Hrá sa proti krupiérovi (ako napríklad blackjack). Každý hráč dostane na začiatku hry po sedem kariet. Úlohou je zostaviť z nich čo možno najlepšie dve kombinácie. Jedna z nich bude mať päť kariet a druhá dve karty. Znie to zaujímavo, nemyslíte? Vaša kombinácia piatich kariet musí prevyšovať vašu kombináciu dvoch kariet. Vyhrávate v momente, keď obe vaše ruky porazia tie krupiérove. Prehre sa nevyhnete, keď obe ruky krupiéra prevýšia tie vaše kombinácie. Ak vyhráte len jednu ruku a jednu prehráte, je remíza. Vysoké percento remízových výsledkov umožní hráčovi zostať dlho v hre s kapitálom nad vodou. Určite vám pomôže, keď si vyhľadáte najlepšie stratégie, ktoré odporúčajú v tejto hre odborníci.

Baccarat

Baccarat bola azda najobľúbenejšia hazardná hra slávneho agenta 007 Jamesa Bonda. Patrí medzi najviac prehliadané hazardné hry aj medzi skúsenejšími hráčmi. Ide o kartovú hru a podobne ako napríklad v blackjacku vyhrávaš, pokiaľ máš lepšiu kombináciu ako krupiér. Existujú rozličné variácie tejto hry a preto vždy dôkladne preštudujte pravidlá.

Kocky

Online kocky sú jednou z najviac nepochopených hier v kasíne. Nováčikov vystraší široký sortiment stávok a šancí. Máloktorý hráč však vie, že v tejto hre je nízka výhoda kasína.

Francúzska ruleta

Prečo nesiahnuť po klasike, ktorej počiatky siahajú do Francúzska a 18. storočia? Francúzska ruleta je omnoho výhodnejšia ako napríklad americká a najmä z dvoch dôvodov. Vďaka pravidlám „en prison“ a „la partage“ má podstatne nižšiu výhodu kasína. Okrem toho stoly s francúzskou ruletou majú zvyčajne podstatne vyššie limity stávok. Pokiaľ patríte medzi milovníkov rulety, tak odporúčame skúsiť francúzsku.

Pai Gow poker, Baccarat, kocky a francúzska ruleta – najviac prehliadané a podceňované hazardné hry. Pritom úplne zbytočne, pretože pri týchto hrách sa viete výborne zabaviť a máte aj solídne vyhliadky na úspech. Dajte im nabudúce šancu, nesklamú vás!