Príprava na turnaj v pokri: Ako na to? (2.)

Príprava na turnaj v pokri: Ako na to? (2.)

Pripravujete sa na turnaj v pokri a chcete, samozrejme, dosiahnuť čo najlepší výsledok. V prvej časti sme vám priniesli niekoľko dôležitých rád a v druhej sme si pre vás nachystali ďalších pár skvelých tipov!

Tri skvelé tipy, ako sa dobre pripraviť na turnaj v pokri

Zostať zaneprázdnení alebo radšej relaxovať?

Mnoho hráčov, pripravujúcich sa na turnaj v pokri, rozmýšľa či voliť relax aktívny alebo pasívny. Niektorí hráči volia nejaký druh športovej aktivity pred turnajom, idú si zacvičiť alebo zabehať. Druhá skupina hráčov volí pasívny relax, idú na masáž, do vírivky alebo jednoducho leňošia pri filmoch. Je na vás, ktorý spôsob vám vyhovuje viac.

Nepodceňujte oblečenie

Správne oblečenie je dôležitým a často podceňovaným aspektom prípravy na turnaj v pokri. Určite sa chcete cítiť pohodlne, zbytočne sa nepotiť či netriasť sa od zimy. Odporúča sa obliecť si niekoľko vrstiev. Kasína majú zvyčajne klimatizované priestory, pri niekoľkohodinovom sedení cítiť chlad. Ak by vám bolo teplo, môžete vrstvy podľa potreby vyzliekať. Okrem toho, určite chcete za pokrovým stolom vyzerať dobre. Niektorým hráčom vyhovujú slnečné okuliare. Používajú to ako krycí manéver, aby nebolo vidieť ich pohľad.

Trpezlivosť

Trpezlivosť ruže prináša, poznáte to? V pokri to platí obzvlášť. Nemusíte za každú cenu chcieť hneď svoje prvé turnaje v pokri vyhrať. Máte čas, dôležité je, aby ste si ich naplno užili. Pamätajte si, že niekedy môžu byť lekcie získané pri prehrách rovnako cenné ako víťazstvá. Počas turnajov sa s rozhodovaním nikdy neponáhľajte. Trpezliví hráči budú úspešnejší ako uponáhľaní hráči.

Máte radi poker? Ďalšie zaujímavé články o tejto obľúbenej kartovej hre nájdete TU.