Chystáte sa na svoj prvý turnaj v online pokri? 7 užitočných tipov (1.)

Chystáte sa na svoj prvý turnaj v online pokri? 7 užitočných tipov (1.)

Máte pred sebou prvý turnaj v online pokri? Tieto užitočné tipy sú určené práve pre vás! V prvej časti vám prinesieme tri dôležité rady.

Prvý turnaj v online pokri? Tieto tipy vám zaručene pomôžu!

Výskum

Mnoho hráčov si vyberie turnaj v online pokri, na ktorý natrafí ako prvý. Na výber prvého turnaja v online pokri odporúčame vyhradiť dostatočný čas a vykonať dôkladný výskum.

Zoznámte sa s rozličnými variantmi pokru a terminológiou. Uistite sa, že máte základné znalosti nielen o samotnej hre, ale aj o tom, ako funguje online kasíno, v ktorom hráte. Spoznajte podmienky, pravidlá a funkcie, aby vás nič nepríjemne neprekvapilo.

Nájdite si na internete odporúčanú literatúru pre začiatočníkov pokru, určite vám pomôže získať základný prehľad. Čítajte knihy, články na internete z relevantných zdrojov a neustále sa snažte zlepšovať svoje znalosti o pokri a hazardných hrách celkovo.

Menej znamená viac

Reč je o súperoch pre váš prvý turnaj v online pokri. Ide síce o jednoduchý koncept, ale verte, v praxi je hráčmi častokrát prehliadaný. Samozrejme, ak má turnaj viac hráčov, tak výherný fond bude pravdepodobne väčší. Ale na druhej strane pravdepodobnosť vašej výhry sa dramaticky zníži.

Pokiaľ hráte proti menšiemu počtu súperov, získate výraznejšiu šancu reálne vyhrať. Platí základné pravidlo – čím menej súťažiacich, tým máte väčšiu šancu na celkovú výhru.

Začnite s nízkymi stávkami

Začnite s nižšími stávkami, aby ste sa dokonale zoznámili s online pokerovými platformami. Ako začiatočníkovi vám to umožní hrať s relatívne nižším bankrollom a prinesie vám to menej stresu, ako hra s vysokými stávkami.

Myslite prioritne na to, že nechcete odohrať len jeden turnaj v online pokri. Chcete hrať dlhodobo, najlepšie dlhé roky a získať tak priestor na váš rast – herný, finančný, osobnostný. Nevrhnite sa preto hneď do turnajov s vysokými stávkami, pretože môžete stroskotať veľmi rýchlo.

Ďalšie zaujímavé tipy na poker môžete nájsť TU.