Výhra v lotérii sa zapísala do histórie! Čech vyhral v športke viac ako 4 milióny eur, tieto čísla mu zmenili život

Výhra v lotérii sa zapísala do histórie! Čech vyhral v športke viac ako 4 milióny eur, tieto čísla mu zmenili život

Výhra v lotérii, ktorá sa zapísala u našich susedov do histórie! Istý Čech vyhral na športke viac ako 4 milióny eur a toto sú čísla, ktoré mu zmenili život.

Výhra v lotérii viac ako 4 milióny eur prepisovala históriu v susednom Česku

V susednom Česku zaznamenali jednu z najvyšších výhier v histórii. Neznámy hráč vyhral viac ako 111 miliónov českých korún, čo je v prepočte vyše 4 miliónov eur. V piatok si podal športku a trafil všetky čísla, vrátane Šance, informuje o tom portál TN.cz.

„Neskutočný štart tohtoročnej jari zažíva tipujúci, ktorý v deviatom týždni tohto roku trafil superjackpot. Nadelil si tak rozprávkovú výhru vo výške 111 612 990 korún!“ vyhlásila hovorkyňa spoločnosti Sazka Pavla Hobíková po tejto gigantickej výhre.

Výhru získal v druhom ťahu a toto sú čísla, ktoré mu zmenili život. „Výhru mu zaistili šťastné čísla 8, 12, 13, 18, 24, 28 plus dodatkové číslo 48, ktoré výherca vybral náhodným tipom. S nimi výherca trafil aj posledné číslo Šance – 2 6 2 8 0 2, ktoré sa zhodovalo s posledným číslom podaného tiketu,“ prezradila Hobíková.

Neznámemu výhercovi začala plynúť lehota 35 dní, do ktorej sa musí stihnúť prihlásiť a výhru si prevziať. Spoločnosť uvádza, že ide o historicky deviatu najvyššiu výhru v histórii Športky. Zároveň išlo o štvrtú najvyššiu výhru v spomínanej hre za posledné tri roky.

Výhra v lotérii, ktorá sa zapísala do histórie v Česku a ktorá určite dá motiváciu aj ostatným hráčom, ktorí budú pokúšať svoje šťastie.