Dôchodcu potešila výhra v lotérii 64 miliónov eur: Napokon zažil sklamanie a chystá žalobu

Dôchodcu potešila výhra v lotérii 64 miliónov eur: Napokon zažil sklamanie a chystá žalobu

Príbeh plný zvratov zažil na vlastnej koži istý taliansky dôchodca. Najskôr ho potešila výhra v lotérii 64 miliónov eur, neskôr zažil trpké vytriezvenie a chystá žalobu.

Istý 87-ročný dôchodca z Ríma otvoril noviny, skontroloval čísla zo žrebovania lotérie s číslami, ktoré mal podané na tikete. Zhodovali sa a potešil sa z výhry 64 miliónov eur. Neskôr sa však dozvedel, že noviny uviedli nesprávne čísla a boháč sa z neho nestal.

O neuveriteľnom príbehu Luciana z rímskej štvrte Tuscolano píše portál Affar Italiani. Obľubuje lotériu Superenalotto a konečne sa potešil, že sa mu podarilo poskladať víťaznú kombináciu čísel. „Kombináciu som vymyslel dobre. Zdalo sa mi to ako sen. Minul som dve eurá a vyhral som 64 miliónov eur. Konečne som sa cítil bohatý,“ vyznal sa zo svojich pocitov Luciano.

Výhra v lotérii 64 miliónov eur sa zmenila na trpké sklamanie

Neskôr však víťaznú eufóriu vystriedal trpký pocit sklamania. Zistil, že noviny pri zverejnených číslach urobili chybu, píše Polsat News. „Ukázali mi správnu kombináciu. Niečo také sa mi ešte nestalo,“ krútil hlavou taliansky dôchodca.

Sklamanie bolo o to výraznejšie, že Luciano si už plánoval, na čo peniaze z gigantickej výhry použije. Chcel sa podeliť so svojimi deťmi a vnúčatami a sám si chcel dopriať ten najväčší luxus – finančný pokoj. „Sen netrval dlho,“ reagoval sklamane.

Luciano má v pláne žalovať spomínané noviny pre chybu, ktorá mu takmer spôsobila infarkt. Napokon, má 87 rokov a eufória z radosti následne vystriedaná obrovským sklamaním sa mu mohla stať osudnou. „Skoro som dostal infarkt,“ hovoril taliansky senior.

Ani sa mu nečudujeme…