Tipy, ako sa nenechať v kasíne rozladiť…a zarobiť viac

Tipy, ako sa nenechať v kasíne rozladiť…a zarobiť viac

Stratiť nad sebou kontrolu nie je dobré. Obzvlášť nie v kasíne, kde vás to môže stáť veľa peňazí. Ponúkame vám niekoľko dobrých tipov, ako sa nenechať v kasíne rozladiť a zostať v pohode.

Tipy, ako sa nenechať v kasíne rozladiť a zachovať si chladnú hlavu

Nehrajte sa na profesionálne, keď ním nie ste

Mnoho začiatočníkov v kasíne robí zo seba frajerov. Snažia sa napodobňovať profesionálnych hráčov, pritom strácajú samých seba. A svoje peniaze… Ak ste nováčikom, snažte sa učiť a zlepšovať, nie hrať pózu kasínového „macha“.

Naučte sa baviť aj bez výhier

Keď niečo robíte tak, že vás to skutočne baví a napĺňa, nepotrebujete za to žiadnu odmenu, no nie? Odmenou je samotný pôžitok z danej činnosti. Bavte sa pri hraní bez ohľadu na to, ako sa vám darí. A verte, s takýmto nastavením sa aj tých výhier dočkáte oveľa skôr.

Neberte prehry osobne

Jednou z najdôležitejších vecí, ako zostať v kasíne v pohode je naučiť sa eliminovať negatívne emócie z prehier. Nemôžete prehry príliš prežívať a zároveň byť úspešný. Nech hráte akúkoľvek hazardnú hru, sériám prehier sa jednoducho nevyhnete. Podľahnúť frustrácii z prehier je cestou do pekla. Začnete naháňať straty a tie sa len prehĺbia.

Nelietajte po výhrach v oblakoch

Série výhier môžu byť rovnako škodlivé, ako série prehier. Hráči sa dostanú často do „manickej“ epizódy a cítia sa nesmrteľní. Strácajú zdravý úsudok a začnú zbytočne riskovať a robiť neštandardné chyby.

Tvrdú prácu nič nenahradí

Nič nepomôže naučiť sa zachovať chladnú hlavu v kasíne tak, ako stará dobrá osvedčená tvrdá práca. Musíte na sebe pracovať aj v tomto smere, inak sa z vás úspešný hazardný hráč nikdy nestane. Každému vyhovuje niečo iné – meditácie, cvičenia, jóga či dýchacie cvičenia.

Pamätajte, že hráte HRU

Pokiaľ nie ste profesionálny hazardný hráč, v kasíne ste preto, lebo sa chcete zabávať. Zapamätajte si, že house edge prináša kasínu z dlhodobého hľadiska výhodu. Preto berte veci tak, že vymieňate peniaze za zábavu. Potom vás ani prehry nebudú tak frustrovať, budete ich brať ako súčasť procesu.

Ak vás zaujímajú veci, ktoré sa oplatí naučiť od profesionálov, čítajte TU.