Päť krokov, ako sa stať magnetom na úspech v hazardných hrách

Chceš sa stať magnetom na peniaze a mať úspech v hazardných hrách? Prinášame ti skvelé tipy na to, ako pritiahnuť bohatstvo pri hraní hazardných hier.

Päť krokov, ako sa stať magnetom na úspech v hazardných hrách

Správna nastavenie mysle

Pritiahnuť bohatstvo skutočne možno, len tomu potrebujete z hĺbky duše veriť a tvrdo pracovať na jednotlivých krokoch. Nemýľte si pojmy s dojmami, neznamená to, že budete sedieť a premýšľať o bohatstve a peniaze sa začnú sypať samé od seba. Tak to nefunguje. Dôležité je spraviť prvý krok a to správne si nastaviť myseľ. Uvedomiť si fakt, že existujú hazardné hry, na ktorých možno skutočne zarábať. Že existujú hazardní hráči, ktorí sa hazardnými hrami skutočne živia. Vedieť, že byť víťazným hráčom je možné a akceptovať to. Ďalším krokom je veriť, že to dokážete aj vy. Potom sa potrebujete naučiť, čo robia víťazi a robiť to isté.

Hrajte hry, ktoré hrajú víťazní hráči

Podnikatelia sa snažia inšpirovať tým, čo robia iní úspešní podnikatelia. Je to logické. Podobne to funguje aj pri hraní hazardných hier. Inšpirujte sa tým, čo robia víťazní hráči a snažte sa robiť to isté. Akým hazardným hrám sa venujú? Ak urobíte prieskum, zistíte, že väčšina z nich sa venuje len malému množstvu hazardných aktivít. Víťazní hráči sa venujú blackjacku s využitím techník, hrajú poker, stávkujú na šport alebo na konské dostihy. To sú oblasti, na ktoré sa musíte zamerať.

Nastavte sa na úspech v hazardných hrách

Už máte správne nastavenú myseľ a viete, ktoré hazardné aktivity prinášajú úspech. Teraz potrebujete zistiť, ako z týchto aktivít vyťažiť maximum. Musíte prísť na to, ako v týchto hrách vyhrávajú a urobiť to isté. Nestačí len hrať blackjack, ale potrebujete sa naučiť počítanie kariet a podobne.

Nehazardujte, ale hľadajte výhodu

Víťazní hráči nehazardujú. Ale snažia sa nájsť výhodu pri vybraných hrách a využiť ju vo svoj prospech. Keď hráte tak, že má výhodu kasíno, tak hazardujete. Keď ale nájdete výhodu pre seba, tak to hazardom nazvať nemožno. Ďalší bod na ceste za úspechom. Naučiť sa identifikovať, kedy máte výhodu a hľadať výhodné príležitosti pre seba.

Sledujte svoje výsledky

Ako zistiť či niečo funguje alebo nefunguje? Bez podrobných záznamov to nedokážete vyhodnotiť a zistiť. Preto evidujte všetky svoje aktivity v rámci hazardných hier. Výšky stávok, výhry, straty, kurzy, príležitosti, hry a podobne. Bez tejto evidencie svojich výsledkov nedokážete odhaliť svoje slabé miesta a pracovať na nich. Len takto sa môžete stať magnetom na úspech v hazardných hrách.