4 nemilosrdné biznisové princípy, vďaka ktorým hazardný hráč môže zvýšiť svoju šancu na úspech

4 nemilosrdné biznisové princípy, vďaka ktorým hazardný hráč môže zvýšiť svoju šancu na úspech

Čo tak pristupovať k hazardným hrám ako tvrdý obchodník? Toto sú 4 nemilosrdné biznisové princípy, ktoré hazardný hráč môže použiť na zvýšenie šance na svoj úspech v kasíne.

4 nemilosrdné biznisové princípy, ktoré hazardný hráč môže využiť na zvýšenie šance na úspech

Profit ako jediná vec, na ktorej záleží

Majitelia najúspešnejších firiem zvyčajne razia nekompromisný postoj v štýle „zisk je jediná vec, na ktorej záleží“. Sadnite si, vezmite pero a papier do ruky a napíšte si prehľad za posledný rok, koľko ste na hazardných hrách vyhrali a koľko prehrali. Vyšlo vám, že ste v mínuse? Čakali sme to. Ale pozor, existujú hazardní hráči, ktorí na hazardných hrách zarábajú pravidelne a ak to dokážu oni, tak prečo nie aj vy? Len sa potrebujete naučiť, ako to presne robia. Musíte prijať základné pravidlo biznisu, že jediné na čom záleží – dosahovanie zisku.

Získajte najlepšie nástroje na prácu

Ak pracujete ako drevorubač a dostávate mzdu za počet vyrúbaných strojov, tak budete používať sekeru alebo reťazovú pílu? Úspešní majitelia firiem vedia, že ak chcú maximalizovať svoj zisk, tak musia nájsť a získať najlepšie nástroje na danú prácu. Teraz je vašou úlohou vytvoriť si zoznam nástrojov, ktoré potrebujete pre úspech v hazardných hrách. Nebude dlhý a ten najdôležitejší máte medzi ramenami – svoju hlavu. Tu je zoznam niekoľkých nástrojov, ktoré hazardný hráč môže použiť na zvýšenie svojho úspechu: knihy, videá, články, softvér, tréneri, mentori alebo sledovanie úspešných hráčov.

Dáta pred emóciami

Riadiť sa holými faktami a nie pocitmi. To je ďalší základný princíp úspešných biznismenov, ktorý môže hazardný hráč aplikovať do hry, aby zvýšil svoj výherný potenciál. Vyberajte hazardné hry, v ktorých máte najvyššiu šancu na úspech a v ktorej má kasíno najnižšiu výhodu oproti hráčom. Riadenie dátami a nie emóciami je dôležité aj pri konkrétnej hre. Napríklad blackjack má základnú stratégiu, v ktorej máte prísne rozpísané, ako optimálne hrať každú ruku. Ak nedokážete eliminovať emócie pri hazardných hrách, tak nikdy nedokážete skutočne vyhrávať.

Neúnavne znižujte výdavky

Úspešné podniky neúnavne znižujú svoje výdavky a to bez ohľadu na to, či sa im práve skvele darí a prosperujú, alebo sú v priemernej fáze. Existujú len dva spôsoby ako zarobiť peniaze: výrazne zvýšiť svoj čistý príjem alebo znižovať svoje výdavky. Ako to môže urobiť hazardný hráč? Jednoducho vynechávať hry bez dlhodobých pozitívnych očakávaní, ako napríklad ruleta alebo výherné automaty.