Stratégia pre Keno: Použite horúce a chladné čísla

Stratégia pre Keno: Použite horúce a chladné čísla

Obľúbené Keno možno v dnešnej dobe hrať už aj v online kasíne. A čo tak použiť stratégiu horúcich a chladných čísel?

Ako funguje stratégia horúcich a chladných čísel?

V podstate ide o sledovanie čísel, ktoré sa objavili najviac a najmenej v poslednom období. Mnoho hráčov verí, že vám to môže poskytnúť určitú výhodu. Horúce číselné stratégie vychádzajú z výberu čísel, ktoré sa objavujú najčastejšie počas sledovaného obdobia. Studené stratégie počítajú s tým, že čísla, ktoré už dlho nepadli, jednoducho „musia“ padnúť. Niektorí hráči dokonca kombinujú horúce a studené čísla, aby využili výhody oboch princípov.

Využitie stratégie horúcich a studených čísel v hre Keno

Žrebovanie čísel v hre Keno prebieha úplne náhodne. No skúsení hráči vám budú prisahať na to, že studené a horúce čísla zvýšia vašu šancu na výhru.

Sledujte horúce a studené čísla : Aby ste túto stratégiu vedeli využiť v praxi, musíte čísla najskôr identifikovať. Veďte si počas určitého časového obdobia evidenciu vyžrebovaných čísel. Na základe toho identifikujete, ktoré čísla padajú najviac a ktoré najmenej. Teda ktoré z nich sú horúce a ktoré zas studené. Platí, že čím väčšiu vzorku máte, tým sú údaje relevantnejšie.

Zistite si horúce a studené čísla online jednoducho : Odohrať stovky kôl hry Keno, aby ste zistili horúce a studené čísla, môže byť dosť vyčerpávajúce. Ale existujú stránky na webe, ktoré sledujú a evidujú tisícky hier Kena a svoje údaje prinášajú online. Rýchly spôsob, ako zistiť, ktoré čísla môžu byť horúce a ktoré studené.

Bankroll manažment potrebný aj v Kene : Každý hazardný hráč, ktorý chce byť úspešný bez ohľadu na hru, musí vedieť riadiť svoj rozpočet. Základom je určiť si, koľko peňazí ste ochotní riskovať a ako dlho budete hrať. Vďaka tomu viete určiť sumu, ktorú viete staviť na jednotlivé kolá. Nikdy nehazardujte s peniazmi, ktoré si nemôžete dovoliť prehrať!

Keno patrí medzi najobľúbenejšie lotérie online a ak vás stratégia horúcich a chladných čísel zaujala, neváhajte a vyskúšajte to!

Tipy, ako zvýšiť svoju šancu na úspech pri eŽreboch nájdete TU.