Prečo úspešný hazardný hráč potrebuje zabijacky inštinkt?

Prečo úspešný hazardný hráč potrebuje zabijacky inštinkt?

Ak chcete byť úspešný hazardný hráč, bez zabijackeho inštinktu to nepôjde. Tu je päť dôvodov, prečo.

Päť dôvodov prečo úspešný hazardný hráč potrebuje zabijacky inštinkt

Hazardný priemysel má jediný cieľ: obrať vás o vaše peniaze

V prvom rade je potrebné pochopiť, že celý hazardný biznis bol navrhnutý pre jedinú vec. Aby zarábal peniaze. A tie peniaze zarába aj od vás. Hazardný priemysel nemá žiadnu lásku voči hráčom. Potrebuje len ich peniaze. Nezaujímajú ich osudy ani nič podobné. Preto ak chcete byť úspešný hazardný hráč, musíte brať kasína ako nepriateľa, ako súpera. Pristupujte k nim presne tak, ako oni pristupujú k vám. Zistite, ako od nich získať peniaze a choďte agresívne za svojím cieľom.

Zamerajte sa jedine na váš zisk

Hazardný priemysel sa sústredí na jedinú vec: na svoj zisk. Presne to musíte urobiť aj vy. Musíte presne vedieť, ako dosiahnuť zisk, čo preto musíte obetovať, aký musíte mať kapitál, aký disciplinovaný musíte byť. Presne vedieť, koľko vyhrávate a koľko prehrávate. Potrebujete vedieť, prečo vyhrávate alebo prečo prehrávate. Pochopte, že existujú hazardní hráči, ktorí reálne zarábajú a živia sa tým. Nie je to jadrová fyzika. Začnite k hazardu pristupovať ako oni a budete rovnako úspešní. Ale prestaňte klamať sami seba.

Úspech v hazarde vyžaduje tvrdú prácu

Bez práce nie sú koláče. Aj pre úspech v hazardnom biznise je potrebná tvrdá práca. Väčšina hráčov berie hazardné hry ako zábavu či uvoľnenie. Musíte pochopiť, že úspešný hazardný hráč sa na vrchol dostal vďaka tvrdej práci. Musel tomu obetovať veľa času, energie, peňazí, kým sa dostal tam, kde je. Ale verte, stojí to za to!

Len vytrvalí hráči sa stanú úspešnými

Snaha o dokonalosť

Úspešný hazardný hráč prišiel na to, ako získať výhodu oproti kasínu. No nesmie si dovoliť ani len najmenšiu chybu. Ak počítate karty v blackjacku, musíte sa držať stratégie a nepomýliť sa. Ak vsádzate na šport, nikdy nesmiete vsadiť na kurz, ktorý nemá reálnu hodnotu. Keď hráte poker, musíte sa držať plánu, používať pravdepodobnosť, matematiku a stratégiu.

Musíte vydržať

Kým sa stanete úspešným hazardným hráčom, prejdete mnohými prekážkami. A verte, pri niektorých z nich si poviete, že končíte. Keď sa prechodne nebude dariť, prídete o peniaze, nebudete vidieť vytúžené výsledky. No vydržte, bojujte, zotrvajte na svojej ceste.