Úspech v hazarde? 6 cieľov, ktoré musíš mať (1.)

Ak chceš zažívať úspech v hazarde, potrebuješ mať na zreteli týchto šesť základných cieľov. V prvej časti predstavíme tri z nich.

Úspech v hazarde – ako na to?

Mať veci v perspektíve

Výber hazardných hier robiť z perspektívneho hľadiska na základe výhody kasína alebo návratnosti stávok. Čím nižšia výhoda kasína, tým lepšie z pohľadu hráča. Čím vyššie percento návratnosti stávok, takisto tým lepšie pre hráča. Zvažujte však aj časový aspekt jednotlivých hier a to koľko v priemere môžete stratiť za rovnaký časový úsek v jednotlivých hrách.

Začať rozmýšľať z pohľadu kasína

Ak chceš zažiť úspech v hazarde, toto je ďalší veľmi dôležitý cieľ. Kasíno neustále pracuje na spôsoboch, ako zvyšovať svoj priemerný hodinový zisk. Ak hra neprináša očakávaný zisk, hľadajú inú hru, ktorá vynáša lepšie. Váš cieľ musí byť rovnaký – ak hra, ktorú hráte, neprináša požadované výsledky, musíte zmeniť hru alebo zmeniť spôsob, akým hráte. Kasína ponúkajú hry s výhodou pre nich a málo hráčov dokáže účinne znižovať túto výhodu. Kasína tiež používajú niekoľko záludných trikov na zlepšenie svojich ziskov. Hráč musí pochopiť, ako fungujú a ako sa nedať dobehnúť.

Cieľ: bonusové ponuky

Online kasína prinášajú množstvo bonusových ponúk. Stačí si len vybrať. Ale problém je, že len máloktorá z nich je skutočne zisková. V prvom rade musíte prečítať podrobne všetko o podmienkach konkrétneho bonusu, vrátane nudných vecí písaných malých písmom. Venujte špeciálnu pozornosť tomu, čo musíte urobiť, aby ste vybrali bonusy či peniaze. Na základe výhody kasína či percenta návratnosti vzhľadom k podmienkam bonusov viete približne zistiť, koľko očakáva kasíno, že stratí hráč, kým získa bonus. Ľahko zistíte, ktorý je pre vás výhodný a ktorý možno využiť pre úspech v hazarde.