Hráte Keno? Poradíme vám, ako manažovať svoj bankroll

Hráte Keno? Poradíme vám, ako manažovať svoj bankroll

Keno napriek vysokej výhode kasína oproti hráčom stále patrí medzi najobľúbenejšie hazardné hry. Poradíme vám, ako správne manažovať svoj bankroll.

Správne manažovanie svojho rozpočtu a výšky stávok pri obľúbenej hre Keno je ešte dôležitejšie, ako pri iných hazardných hrách. Pretože kvôli vysokej výhode kasína oproti hráčom výrazne klesá šanca na výhru. Prinášame vám niekoľko osvedčených tipov, ako správne manažovať svoj bankroll v tejto obľúbenej lotériovej hre a mnohé z nich môžete pokojne využiť aj pri iných hazardných hrách.

Tipy, ako správne manažovať bankroll v hre Keno

Hrajte Keno online

Kamenné kasína majú vyššie náklady na réžiu ako online kasína. Vo finále sa to premietne do nákladov hráčov na hry a v online herniach sú nižšie. Nižšie náklady na hru vám pomôžu dlhšie udržať pri živote váš bankroll a navyše online kasína majú častokrát väčší rozsah odmien pre hráčov.

Nastavenie striktných limitov

Dodržiavanie striktných limitov v hre Keno je dôležitou súčasťou správy vášho bankrollu. Nastavte si dopredu časové aj finančné limity a dôsledne ich dodržiavajte. Ak ste na úspešnej sérii, skončite a tiež keď prečerpáte vopred stanovené množstvo finančných prostriedkov na hru.

Kontrola minulých výsledkov

Upravujte manažovanie svojho bankrollu na základe minulých výsledkov. Ani tí najlepší hráči nespravujú svoj bankroll správne hneď na prvýkrát. Kontrola minulých výsledkov vám umožní zachytiť nedostatky a poskytne možnosť odstrániť ich.

Využitie kasínových bonusov

Jednou z možností, ako zvýšiť svoj bankroll na Keno je využitie kasínových bonusov. Uvítacie bonusy, vkladové bonusy či hry zadarmo. Online kasína sa snažia prilákať hráčov aj propagačnými ponukami a bol by hriech nevyužiť ich.

Využívajte hry s vyššími návratnosťami stávok (RTP)

V úvode sme spomínali, že Keno patrí medzi najmenej výhodné hry z pohľadu hazardného hráča, pretože výhoda kasína (house edge) je príliš vysoká. Keď sa rozhodnete napriek tomu hrať túto obľúbenú lotériovú hru, musíte si z alternatív vyberať tie najlepšie a teda s vyššou návratnosťou stávok (RTP). Hry Keno majú RTP zvyčajne medzi 50 % a 70 %.