Online kasíno bonusy: Veľký počet herných obmedzení môže zradiť

Online kasíno bonusy: Veľký počet herných obmedzení môže zradiť

Online kasíno bonusy sú atraktívna záležitosť pre hazardných hráčov. Môže to však byť dvojsečná zbraň a na viacero vecí si treba dať pri nich pozor. Tentoraz sa budeme venovať úskaliu v podobe veľkého počtu herných obmedzení.

Online kasíno bonusy: Pozor na veľký počet herných obmedzení

Online kasína obmedzujú určité hry a najčastejšie sa tieto obmedzenia týkajú hier s najvyššou priemernou návratnosťou stávok (RTP). Obmedzenia prichádzajú zvyčajne úplným vylúčením niektorých hier z požiadavok na prestávkovanie alebo obmedzenia v príspevku na prestávkovanie. Kasína jednoducho nechcú prísť o peniaze ponúkaním príliš výhodnej ponuky pre hráčov. Napokon, sú to podnikatelia, ktorí vyvíjajú svoju činnosť s cieľom dosiahnuť zisk.

Tu je príklad, ktorý jasne ukazuje, prečo online kasína stanovujú veľký počet herných obmedzení v prípade online kasíno bonusy:

  • Máte nárok na bonus 50 €
  • Požiadavky na stávkovanie sú 40x
  • Musíte teda prestávkovať 50×40 = 2 000 €
  • Hráte hru s RTP 99,5 %
  • 2 000 x 0,005 = teoretická strata 10 €
  • bonus 50 € – teoretická strata 10 € = čistý zisk hráča 40 €

Online kasína by priliš o veľké peniaze, keby umožňovali hráčom pri prestávkovaní s cieľom získania kasínových bonusov hrať hry s najlepšími RTP. Nútia tak hráčov hrať hry s nižším RTP a tým ich znevýhodňujú v ceste za splnením požiadaviek na získanie bonusov. Skúste sa teda zamerať na online kasíno bonusy, pri ktorých sú tieto herné obmedzenia najmenej výrazné.