Online kasíno bonusy: Pozor na vysoké požiadavky na pretočenie

Online kasíno bonusy: Pozor na vysoké požiadavky na pretočenie

Online kasíno bonusy sú skvelá vec a príležitosť pre hráčov. Ale existuje niekoľko vecí, na ktoré je potrebné dávať si pozor. Postupne si ich budeme podrobnejšie rozoberať. Začneme vysokými požiadavkami na prestávkovanie.

Online kasíno bonusy: Prečo si dávať pozor na požiadavky na pretočenie?

Požiadavky na stávkovanie sa týkajú toho, čo je potrebné staviť, aby ste uvoľnili bonus a bol vám pripísaný vo forme peňazí. Toto je najdôležitejší pojem skrývajúci sa za každým online kasíno bonusom, pretože zohráva veľkú úlohu vo vašich šanciach na zisk z danej bonusovej ponuky.

Pretočenie je vyjadrené ako násobok bonusu. Keď splníte požiadavky na stávkovanie a splníte ďalšie zmluvné podmienky, budete si môcť vyplatiť získané prostriedky.

Ako to funguje?

Online kasíno ponúka 100 % bonus v hodnote 100 €.

Vložíte 50 €, čím sa kvalifikujete na bonus v hodnote 50€.

Podmienka je pretočiť bonus 40x.

Musíte na vkladoch pretočiť 40×50€ = 2000 €.

Problém s vyššími požiadavkami na stávkovanie je v tom, že zvyšujú vaše šance na stratu peňazí pri uvoľnení bonusu. A teda, že sa k ponúkanému bonusu napokon ani nedostanete.

Čím nižšie sú stanovené podmienky na pretočenie, tým sú online kasíno bonusy výhodnejšie pre hráčov. Dávajte si na to dobrý pozor, pretože niektoré online kasína ponúkajú bonusy s doslova šialenými podmienkami na pretočenie.

Ak hráte napríklad výherný automat s RTP 96 %, teda house edge (výhoda kasína) je 4 %, tak priemerne stratíte 80 € pri pretáčaní uvedeného vkladu 2000 €. To znamená, že síce dostanete bonus 50€, ale reálne prehráte 80 € a namiesto zisku ste v strate – 30€.

Online kasíno bonusy občas vyzerajú na prvý pohľad atraktívne, ale zakaždým si dôkladne skontrolujte podmienky na pretočenie vkladov.