Online kasíno bonusy: Pozor aj na nízke percento zhody na bonusoch

Online kasíno bonusy: Pozor aj na nízke percento zhody na bonusoch

Online kasíno bonusy prinášajú nielen atraktívne možnosti pre hráčov niečo navyše získať, ale prinášajú aj viacero úskalí. Jedným z nich je nízke percento zhody na bonusoch.

Online kasíno bonusy: Veľký pozor na nízke percento zhody na bonusoch

Percento zhody na bonusoch určuje, koľko peňazí môžete zarobiť na základe sumy vášho vkladu. Ak vložíte 100 € v rámci 150% zhody, máte nárok na bonus 150 €. 150 % zhoda je zriedkavá pri podmienkach so spravodlivými požiadavkami na prestávkovanie (napr. 40x).

Prinajmenšom však chcete nájsť online kasíno bonusy, ktoré majú 100% zhody na bonusoch. Niektoré online kasína to obchádzajú tak, že ponúkajú uvítacie bonusy s viacerými vkladmi. S týmito obchodmi získate viacero bonusov za niekoľko prvých vkladov.

Tu je príklad: Prvý vklad má nárok na 100 % bonus v hodnote až 300 €. Druhý vklad má nárok na 75 % bonus v hodnote až 300 €. Tretí vklad má nárok na 50 % bonus v hodnote až 300 €. Môžete vidieť, že táto ponuka začína dobre so 100% zhodou pri prvom vklade.

Odvíja sa to však odtiaľto, pričom percentá zhody dosahujú až 50 %. Je lepšie hľadať veľký bonus na jeden vklad so 100% zhodou, ako ponuku na viac vkladov so zhodami 75% a 50%. Jediná situácia, kedy uvažovať na online kasíno bonusmi s nízkym percentom zhody je vtedy, keď sú požiadavky na prestávkovanie nízke. Požiadavky na prestávkovanie 20x môžu kompenzovať slabú 50% zhodu na bonusoch.

Ďalším prípadom, keď sú prijateľné aj nižšie percentá zhody, sú reload bonusy. Odvetvový štandard týchto ponúk je zvyčajne medzi 75 % a 100 % zhodou. Nemali by ste sa však uspokojiť s ničím menším ako 100% zhodou na uvítacom bonuse. Účelom týchto ponúk je uchvátiť vás a mali by ponúkať primeranú sumu peňazí na základe veľkosti vášho vkladu.