Online kasíno bonusy: Nedajte sa oklamať neférovými podmienkami

Online kasíno bonusy: Nedajte sa oklamať neférovými podmienkami

Online kasíno bonusy môžu potešiť hráčov, ale treba sa vyvarovať niekoľkých základných vecí. Tie vám postupne predstavujeme a tentoraz sa zameriame na neférové podmienky.

Na čo si dávať pozor pri online kasíno bonusoch? V nedávnom článku sme sa venovali problému s požiadavkami na pretočenie. Tentoraz sa budeme sústrediť na neférové podmienky, ktoré kasína v súvislosti so svojimi bonusmi často vyžadujú.

Pretočenie bonusu nie je jedinou podmienkou, ktorú musíte splniť predtým, ako svoj bonus premeníte na finančné prostriedky. Splniť je potrebné tiež množstvo podmienok a nie všetky sa zdajú v porovnaní s konkurenciou férové.

Online kasíno bonusy – dajte si pozor na neférové podmienky

Toto sú niektoré podmienky online kasín v súvislosti s ich bonusmi, ktoré stoja za zmienku:

  • Bonus musíte uplatniť v stanovenom časovom rámci (napr. do 7 dní)
  • Pretočenie bonusu musíte stihnúť v určitom termíne (napr. 60 dní)
  • Niektoré hry prispievajú menej k splneniu stávkových požiadaviek
  • Vklady cez internetové peňaženky Neteller a Skrill nespĺňajú podmienky na získanie bonusov
  • Špecifické krajiny majú zákaz na využívanie bonusových ponúk
  • Uvítací bonus je možné získať len raz

Väčšina online kasín je ohľadom svojich bonusov v podmienkach celkom racionálna a rozumná. Neplatí to však o všetkých online kasínach a aj v tomto smere sa nájde viacero „zhnitých jabĺk“. Na vás je odhaliť ich. Preto odporúčame dôkladne preštudovať všetky podmienky a požiadavky.

Napríklad ak online kasíno poskytne len 7 dní na pretočenie bonusu a iné konkurenčné stránky 30 dní. Na začiatku môžete mať problém definovať, čo je a čo nie je férové/neférové. No ako si pozriete podmienky viacerých online kasín, budete vedieť skvele porovnať, čo sa oplatí a čo nie.