Nováčikovia v kasíne: 7 vecí, na ktorých „horia“ najviac (2.)

Nováčikovia v kasíne: 7 vecí, na ktorých „horia“ najviac (2.)

Nováčikovia v kasíne sú veľmi zraniteľnou skupinou hazardných hráčov. Pokračujeme v predstavovaní vecí, na ktorých „horia“ najviac. Ak patríte medzi nich, skúste sa týmto veciam vyhnúť!

Nováčikovia v kasíne „horia“ aj na týchto veciach

Nechávajú sa zlákať ponukou drinkov zadarmo

Začiatočníci v kasíne to považujú za skvelú vec. Zamestnanci kasína im ponúkajú alkohol zadarmo. No nie je to úžasné? Nechajú sa strhnúť, naplno si užívajú tento benefit. A zrazu sú v podnapitom stave, racionálny úsudok sa vytráca. Namiesto toho prichádza strata sústredenia, nerozvážnosť, prehnane riskantné rozhodnutia a masívna strata finančných prostriedkov. S drinkami zadarmo veľmi opatrne!

Lákadlo zdanlivo nekonečných možností

Výber z nekonečných možností vyzerá na prvý pohľad atraktívne. No môže pôsobiť, najmä na nováčikov v kasíne, veľmi paralyzujúco. Pritom nečinnosť nováčikovia v kasíne častokrát pocítia rovnako tvrdo na svojich financiách, ako nesprávne rozhodnutia.

Nemajú potuchy, čo je bankroll manažment

Základné princípy bankroll manažmentu, resp. racionálneho manažovania financií pri hraní hazardných hier, dokáže ušetriť kopu peňazí. Je zrejmé, že nováčikovia v kasíne s najväčšou pravdepodobnosťou o niečom takomto nemajú ani potuchy. Na ich škodu veci a na radosť majiteľov kasína. Najdôležitejšia vec, ktorá rozhoduje o úspechu či neúspechu hráča v kasíne je práve bankroll manažment. A to, či dávate stávky na jednotlivé hry bez rozmyslu a čisto náhodne, alebo koncepčne a s jasnou stratégiou. Je len na vás, aby ste sa začali správne starať o svoje peniaze v kasíne.

Skvelé tipy, ako sa stať víťazným hazardným hráčom, si môžete prečítať TU.