10 vecí, ktoré robia hardcore hazardní hráči a bežní nie (2.)

10 vecí, ktoré robia hardcore hazardní hráči a bežní nie (2.)

V druhej časti vám predstavíme ďalších päť vecí, ktoré robia hardcore hazardní hráči a rekreační nie.

Toto robia hardcore hazardní hráči na rozdiel od rekreačných

Snažia sa zostať zdraví

Kamenné kasína nie sú navrhnuté preto, aby ste zostali zdraví. Uzavreté prostredia, bez slnečného žiarenia, nezriedka s vydýchaným vzduchom a navyše niekoľko hodín sedíte bez pohybu. Keď sa nestaráte o svoje zdravie, môže to otupiť aj vašu myseľ. Únava vás môže priviesť k chybám a tie zasa k strate finančných prostriedkov. Keď zostanete zdraví, budete mentálne ostrejší a aj vaše výsledky budú pozitívnejšie.

Tréning

Trénovať rozličné stratégie či postupy môžete v dnešnej dobe zadarmo. Každý nový systém hardcore hazardní hráči testujú v režime zadarmo, bez rizika zbytočnej straty financií.

Nikdy sa nevzdávajú

Hardcore hazardní hráči vedia, že cesta za úspechom je veľmi tŕnistá. Hazard prináša vzostupy a pády, rovnako ako život samotný. Ostrieľaní hráči ale nikdy nič nevzdávajú a stále idú tvrdo za svojím cieľom – úspechom. Vždy hľadajú spôsoby, ako zlepšovať svoju hru a hľadať nové spôsoby hrania.

Chránia svoj bankroll ako svoj život

Hardcore hazardní hráči vedia, že bankroll je základom ich života a tak k nemu aj pristupujú. Ak by totiž vyčerpali svoje finančné prostriedky, tak nemajú za čo hrať. Aj keby našli dobrú príležitosť na zárobok, tak nemajú za čo uzavrieť stávku a využiť ju. Nikdy neriskujú tak, aby skrachovali. Aplikujú prvky a stratégie na maximálnu ochranu svojho bankrollu. Ide o hazardné hry, v ktorých nikdy nič nie je isté a preto príliš neriskujte. Hrajte zodpovedne a majte spoľahlivý bankroll manažment.

Poznajú čísla

Hardcore hazardní hráči poznajú dôkladne všetky potrebné čísla. Poznajú všetky kurzy, pravdepodobnosti a percentá. Vedia na základe toho určovať, ktoré stávky sú výhodné a ktoré presne naopak. Vďaka tomu, že dôkladne poznáte všetky potrebné čísla, viete správne nastaviť svoju stratégiu a nastaviť výšku svojej stávky.