10 vecí, ktoré robia hardcore hazardní hráči a bežní nie (1.)

10 vecí, ktoré robia hardcore hazardní hráči a bežní nie (1.)

Týchto desať vecí robia hardcore hazardní hráči a bežní zvyčajne nie. V prvej časti predstavíme päť z nich.

Toto robia hardcore hazardní hráči a bežní nie

Všetko sledujú

V športoch bolo dokázané, že výkon sa zlepšuje jednoducho sledovaním predošlých výsledkov. To môžeme preniesť aj do iných oblastí života, ako napríklad podnikanie či hazardné hry. Sledujte svoje predošlé výsledky, na základe zistení spravte potrebné zmeny, odstráňte chyby a len tak môžete zaznamenať progres. Informácie sú sila a čím viac ich zhromaždíte, tým môžete byť lepší hazardní hráči.

Vždy sledujú výhodu kasína

Rekreační hazardní hráči majú tendenciu hrať len svoje obľúbené hry. Ale hardcore hráči vedia, že sledovanie výhody kasína (house edge) zohráva kľúčovú rolu pri úspechu/neúspechu. Hardcore hráči nehrajú vždy len svoje obľúbené hry, ale hľadajú hry a spôsoby, ktoré čo najviac znižujú výhodu kasína. Poker a blackjack patria medzi hazardné hry, v ktorých dokážete dosahovať dlhodobý zisk. V pokri hráte proti ostatným hráčom a pokiaľ ste lepší, tak vyhrávate. Blackjack môže prináša dlhodobý zisk hráčom, ktorí vedia, ako vybrať stôl s najlepšími pravidlami, používajú základnú stratégiu alebo vedia počítať karty.

Myslia na nové spôsoby hrania

Hardcore hazardní hráči neustále hľadajú nové a lepšie spôsoby hrania hazardných hier. Snažia sa nájsť „dieru na trhu“, vybočiť zo zaužívaného stereotypu a vykročiť „outside the box“.

Vždy sa učia

Ak chcete zlepšovať svoje výsledky, tak musíte neustále získavať nové poznatky, informácie a pracovať na svojom zlepšovaní. Hľadajte hry s najlepšími pravidlami, s najnižšou výhodou kasína a nové stratégie, ktoré môžu zvýšiť šancu na úspech. Učiť sa, učiť sa, učiť sa. Povedal raz jeden veľmi múdry človek a mal pravdu.

Vezmú všetko, čo len môžu

Hardcore hazardní hráči zoberú všetko, čo len môžu. Voľné hry, cashback, jedlo zdarma, hotelové izby zdarma, bezplatné lety, vstup do freeroll turnajov či kupóny. Snažte sa aj vy získať čo najviac z toho, čo kasína hráčom ponúkajú, vrátane vstupných bonusov a odmien.