Číselné lotérie: Ako zvýšiť svoje šance na úspech?

Číselné lotérie: Ako zvýšiť svoje šance na úspech?

Existuje niekoľko stratégií zvyšujúcich šancu hráčov v číselnej lotérii. Predstavíme vám stratégiu splatných čísel využiteľnú pre číselné lotérie.

Ako funguje stratégia splatných čísel? Veľmi dobre vieme, že číselná lotéria prebieha náhodne. Často ale existujú prípady, keď sa rovnaké čísla objavia vo veľmi krátkom čase. Tieto čísla sa medzi hráčmi nazývajú „horúce“, pretože sa objavujú často.

Na druhej strane existujú čísla, losované menej často ako priemer a tie poznáme ako „studené“. Niekedy sa nazývajú tiež „po splatnosti“. Aj keby bolo číslo práve vyžrebované, stále by sa mohlo považovať za oneskorené, pretože jeho priemerný počet výberov je stále nízky. To isté platí pre horúce čísla, ktoré neboli vyžrebované niekoľko týždňov.

Hráči využívajúci stratégiu splatných čísel zvyčajne veria studeným číslam. Nakoľko predpokladajú, že čísla, ktoré nepadli dlhšie, už jednoducho padnúť musia. Toto presvedčenie pramení z myšlienky, že každé číslo má byť losované zhruba v rovnakej frekvencii.

Benefity stratégie splatných čísel pre číselné lotérie

Jednoduché na naučenie

Najlepšie stratégie v hazardných hrách sú tie, ktoré sa dajú ľahko naučiť. Ak viete používať Excel, tak je jednoduché nájsť čísla po splatnosti. Tabuľkový procesor vám pomôže odhaliť čísla, ktoré sú chladné, resp. ktoré už neboli dlhšie vylosované. Evidujte si vyžrebované čísla napríklad v rámci posledného roka. Vďaka tomu dokážete ľahko určiť chladné aj horúce čísla. Pokiaľ hráte lotériu, v ktorej potrebujete vybrať 5 čísel, tak zvoľte päť najchladnejších.

Možnosť využitia horúcich aj studených čísel

Ak vo vašej evidencii nájdete horúce číslo, ktoré nebolo vyžrebované nejaký dlhší čas, dá sa považovať za číslo „po splatnosti“ a môžete ho zvoliť na svoj tiket. Prípadne aktuálne horúcim číslam sa môžete vyhnúť, nakoľko v poslednej dobe boli žrebované príliš často. Vidieť, že stratégia splatných čísel ponúka možnosť využitia studených aj horúcich čísel.

Matematická výhoda bez potreby byť matematickým géniom

Existujú drahé systémy na číselné lotérie, ktoré vám „zaručene“ pomocou zložitých algoritmov majú vypočítať výherné čísla. Nefungujú. Ale skúste tento jednoduchý systém, ktorý využíva matematiku a pravdepodobnosť na zvýšenie vašej šance na úspech. Pritom nemusíte byť matematickým géniom.

Univerzálnosť a flexibilnosť

Stratégia splatných čísel v lotérii prináša benefit aj v univerzálnosti použitia a flexibilite. Dokážete tento koncept adaptovať na rôzne druhy číselných lotérií.

Verdikt

Každý hráč sa pýta: čo funguje pre číselné lotérie? Neexistujú vedecky podložené dôkazy. Odporcovia vám budú argumentovať, že len preto, že sa číslo dlhšie neobjavilo, tak to nezvyšuje pravdepodobnosť, že sa objaví práve teraz. Každé číslo je losované náhodne a nie je ovplyvnené číslami vyžrebovanými pred ním.

Aj keď na tom môže byť niečo pravdy, tak stále existuje veľa dôkazov o tom, že výber čísel po splatnosti funguje a zvyšuje šancu hráča na úspech v lotérii. Možno nevyhráte okamžite, ale z dlhodobého hľadiska vďaka použitiu tohto systému zvyšujete svoje šance vyhrať.