6 dôvodov, prečo je lepšie hrať kasínové hry ako číselné lotérie

6 dôvodov, prečo je lepšie hrať kasínové hry ako číselné lotérie

Nemíňajte zbytočné peniaze a dajte si šancu na výhru! Toto je 6 dôvodov, prečo je lepšie hrať kasínové hry ako číselné lotérie.

Kasínové hry verzus číselné lotérie

Kasínové hry ako výzva

Číselné lotérie sú veľmi jednoduché a 100 % z nich závisí na čistej náhode. Neexistuje žiadny spôsob, ako v nich zvýšiť svoje šance na úspech. Hráč má nulové možnosti ovplyvniť priebeh alebo výsledok žrebovania. Je vydaný do rúk osudu v plnej miere. Kasínové hry umožňujú využitie rozličných stratégií alebo postupov na zvýšenie pravdepodobnosti výhry. V blackjacku môže hráč využívať základnú stratégiu hry alebo počítanie kariet, hráči pokru musia využívať prvky stratégie od začiatku hry až do konca. Naproti tomu číselné lotérie sú hry bez akéhokoľvek systému a patria k najnudnejším hazardným hrám.

Úžasní ľudia v kasíne

Kasína prinášajú úžasný sociálny aspekt. V podstate v nich prebieha jedna veľká párty s možnosťou skvelej zábavy a výhier. Môžete oslavovať so starými priateľmi a nadväzovať nové kamarátstva a vzťahy. Naproti tomu predstava, že si kúpite žreb číselnej lotérie niekde na pumpe a zotierate ho osamote v aute je dosť deprimujúca.

Viac možností v kasíne

Číselné lotérie sú na vzostupe a neustále pribúdajú nové hry, ale v podstate stále ide o dva typy hier. V porovnaní s tým kasínové hry sú nesmierne rozmanité. Môžete hrať hry s kockami, kartami, rozličné typy rulety či hracích automatov. V kasíne je nemožné nudiť sa.

Výhoda kasína

Niektorí milovníci číselných lotérií poukazujú na to, že kasínové hry majú výhodu kasína. Ale práve číselné lotérie v tomto smere patria k úplne najhorším hrám vôbec! Hranica výhody kasína v najlepších hrách ako baccarat a blackjack je len okolo 2% alebo menej. No Keno, jedna z najobľúbenejších číselných lotérií, má výhodu kasína až okolo 20%.

Zábavný zážitok

Kasína ponúkajú niečo, čo číselné lotérie hráčovi nikdy ponúknuť nedokážu – komplexný zážitok zo zábavy. Povedzme, že vám hranie kasínových hier nestačí. Môžete si užiť skvelú párty v kluboch otvorených až do bieleho rána. Ak máte radšej pokojnejší typ zábavy, kasínové rezorty majú aquaparky, prinášajú koncerty, vystúpenia a podobne.

V kasíne môžete zbohatnúť

Kasínové hry síce neponúkajú možnosť vyhrať za 2 eurá 100 miliónov eur ako číselné lotérie, ale za to ponúkajú možnosť reálne na hraní zarobiť. Stačí sa pozrieť na mnohých hráčov pokru, ktorí sa touto hrou živia a majú krásne zárobky. Vyžaduje to veľa úsilia, nie je to jednoduché, ale tá šanca tu je. Pri číselných lotériách jednoducho šanca na zárobok neexistuje.