Aké existujú bonusy v online kasínach: VIP bonus a bonus za odporúčanie

Aké existujú bonusy v online kasínach: VIP bonus a bonus za odporúčanie

V našom trojdielnom seriáli vám bližšie predstavujeme, aké existujú bonusy v online kasínach. V záverečnej tretej časti sa zameriame na VIP bonus a bonus za odporúčanie/referal bonus.

VIP bonus v online kasíne

Online kasína milujú hráčov s vysokými stávkami a ponúkajú im veľkorysé výhody a stimuly, aby zostali aktívni. High roller (hráč s vysokými stávkami) nemusí byť ohromený 20% bonusom za vklad, alebo vstup na pokrový turnaj. VIP zákazníci získajú asistenta osobnej starostlivosti, ktorý sa postará o ich potreby. Tieto výhody získate v balíku na mieru v závislosti od vašich herných návykov a najmä výšky stávok.

Bonus za odporúčanie

Aké ešte existujú bonusy v online kasínach? Napríklad Bonus za odporúčanie, resp. za to, že pritiahnete online kasínu ďalších hráčov. Kasíno vás odmení za to, že predstavíte svojich priateľov ako nových zákazníkov. Tento bonus sa niekedy nazýva bonus za odporúčanie priateľa. Bonus môže mať pevnú sumu, napr. 20 € za každé odporúčanie, alebo percento z vkladu za odporúčanie. Bonusy za odporúčanie zvyčajne prichádzajú s podmienkami, že vaši odporúčaní hráči minú určitú sumu peňazí, kým získate províziu.

Bonusy v online kasínach: Dávajte pozor na požiadavky prestávkovania

Nie je dôležité len vedieť, aké existujú bonusy v online kasínach, ale dôležité je oboznámiť sa dobre s požiadavkami a podmienkami na prestávkovanie.

Vždy by ste sa mali pozrieť na stávkové požiadavky na bonus. Toto sú zmluvné podmienky, ktoré platia predtým, ako získate prístup k bonusu v hotovosti. Niektoré online kasína nemajú tieto obmedzenia, zatiaľ čo iné budú vyžadovať, aby ste pred výberom bonusu pretočili jeho výšku až 50-krát. Je dôležité, aby ste si pozreli požiadavky na stávkovanie predtým, ako prijmete svoj vklad. Vyššie bonusy si zvyčajne vyžadujú vyššie stávkové požiadavky.