Aké existujú bonusy v online kasínach: Uvítací bonus

Aké existujú bonusy v online kasínach: Uvítací bonus

Existujú rozličné bonusy v online kasínach a postupne vám prinesieme prehľad tých najčastejšie používaných. Objasníme vám, o čo pri týchto bonusoch ide, čo prinášajú a ako ich využiť. Na úvod sa pozrieme na uvítací bonus.

Uvítací bonus : patrí medzi najobľúbenejšie bonusy v online kasínach

Tento typ bonusu je známy aj ako bonus za registráciu, bonus za prvý vklad alebo bonus pre nového hráča. Uvítací bonus kasína získate, keď sa stanete novým členom kasína. Uvítacie bonusy môžu byť priamym zvýšením vášho vkladu alebo vám umožňujú hrať určitý počet hier. Príkladom uvítacieho bonusu môže byť: 100 % až do 1150 € + 500 zatočení zadarmo. Kasíno dorovná váš prvý vklad až do výšky 1150 €. Získate tiež 500 voľných točení. Ďalším príkladom by bol vyrovnávací bonus 1 000 € na vaše prvé 3 vklady, ktorý by zvýšil váš vklad až na 1 000 € zakaždým za prvé tri vklady.

Točenia zdarma sa tiež nazývajú free spiny. Tieto točenia sa dajú hrať v online slotoch. Zatočenia zadarmo zvyčajne prinášajú nižšie požiadavky na stávkovanie ako uvítacie bonusy v hotovosti. Niektoré kasína vám tiež poskytnú bezplatné zatočenia na druhý a tretí vklad.

Uvítacie bonusy vrátane online kasínových bonusov môžu byť od 50 % do 500 %. Mali by ste si dávať pozor na veľmi vysoké uvítacie bonusy, pretože prichádzajú s veľmi obmedzujúcimi podmienkami. Uvítací bonus je veľmi užitočný, keď testujete nové kasíno alebo sa učíte novú hru.