Bonusy v online kasínach: 8 vecí, ktoré od hráčov môžu vyžadovať

Bonusy v online kasínach: 8 vecí, ktoré od hráčov môžu vyžadovať

Bonusy v online kasínach sú vítané medzi hráčmi. Potrebné je dávať si pozor na ich podmienky a toto je 8 vecí, ktoré môžu vyžadovať.

Bonusy v online kasínach: 8 vecí, ktoré od hráčov môžu vyžadovať

Požiadavky na vklad

Ak chcete získať takmer bonusy v online kasínach, musíte vložiť viac, ako je minimálna požiadavka. Toto je bežná požiadavka, ktorú stanovuje takmer každé online kasíno, aby ste mohli využiť ich propagačné kredity alebo hry zadarmo, s výnimkou bonusov bez vkladu.

Požiadavky na stávkovanie

Stávkové požiadavky predstavujú sumu, ktorú musíte staviť, aby ste bonus mohli vybrať. Aby ste splnili túto požiadavku, musíte bonus niekoľkokrát staviť/pretočiť.

Minimálna výška stávky

V prípade cashbacku a iných propagačných akcií, kde získate bonus za hranie určitých hazardných hier, zvyčajne existuje minimálna stávka, ktorú musíte splniť.

Minimálny počet točení

Aj keď sú neuveriteľne zriedkavé, existujú bonusy, ktoré môžete získať vďaka stanovenému minimálnemu počtu točení na vybraných hracích automatoch. Tieto bonusy sú zvyčajne spojené s turnajmi na online slotoch, kde vám niekoľko zatočení umožní vstup do rebríčkov.

Výber hier

Zatočenia zadarmo sú zvyčajne obmedzené na konkrétne sloty. Online kasína tieto hry používajú na propagáciu niektorého z dodávateľov hier, ktoré na svojej platforme využíva.

Možnosti vkladu a výberu

Online kasína vám umožňujú vybrať si bonusy len rovnakým spôsobom vkladu, aký ste použili na ich získanie. Tieto možnosti zahŕňajú kreditnú kartu, bankový prevod alebo prevod kryptomien.

Termíny

Každé bezplatné zatočenie a bonusové kredity majú obmedzený čas na to, aby si ich hráči mohli uplatniť, keď na ne získajú nárok. Navyše všetky bonusy v online kasínach, ktoré dostanete, majú dátum vypršania platnosti. Kasína zvyčajne dávajú hráčom približne týždeň alebo mesiac, aby využili alebo vsadili svoje bonusy.

Promo kódy

Kasína často pridávajú ďalšie kroky na získanie bonusov, ktoré sú vo forme kódov. Tieto kódy často uvidíte na webových stránkach s recenziami, reklamných banneroch a sociálnych médiách.