5 vecí, ktoré neúspešní hazardní hráči robia a úspešní NIE

5 vecí, ktoré neúspešní hazardní hráči robia a úspešní NIE

Čo delí úspešných a neúspešných hráčov v kasíne? Toto je päť vecí, ktoré neúspešní hazardní hráči robia a úspešní nie. Inšpirujte sa!

5 vecí, ktoré neúspešní hazardní hráči robia a úspešní NIE

Hrajú všetko, čo vyzerá zaujímavo

Neúspešní hráči často striedajú hry v kasíne. „Namotajú“ sa na všetko, čo na prvý pohľad vyzerá zaujímavo. Úspešní hazardní hráči to nerobia. Venujú sa najčastejšie len jednej hre a jednej stratégii. Venujú tomu 100 % svojej energie a pozornosti.

Nemajú realistické ciele, ani žiadne ciele

Úspešní hráči presne vedia, čo chcú dosiahnuť v hazarde, aj ako to dosiahnuť. Neúspešní hráči v drvivej väčšine nemajú žiadny cieľ alebo majú veľmi nerealistické ciele (ako napríklad vyhrať jackpot na automatoch).

Neriadia sa osvedčeným plánom

Úspešní hazardní hráči majú vždy plán. A je to s určitosťou plán, ktorý sa predtým osvedčil iným úspešným hazardným hráčom. Napríklad úspešný hráč blackjacku používa základnú stratégiu, vyberá si stoly s najlepšími pravidlami a využíva počítanie kariet, aby znížil výhodu kasína. Výherné plány pri určitých hazardných hrách existujú. Nie vždy sú ľahko použiteľné, ale existujú.

Nesprávne využitie kapitálu

Úspešný hráč vie, že bankroll alebo kapitál je nástroj, ktorý vie zarobiť viac peňazí. Neúspešný hráč o kapitále či jeho správnom využití nemá ani potuchy. Uzatvára stávky úplne náhodne, bez stratégie a systému.

Sú presvedčení, že na výhru je potrebné len šťastie

Vyhral, lebo má šťastie. Toto tvrdenie v kasíne počujete často. Ale nezakladá sa na pravde, verte mi. Hazardné hry sú riadené číslami, pravdepodobnosťou, kurzami a dlhodobou matematikou. Spoliehanie sa na šťastie znamená dostať sa do problémov. Sú určité matematické zákonitosti, ktoré keď pochopíte, ste na správnej ceste za úspechom.