Si frajer na Black Jack? Vyskúšaj turnaj v kasíne Monaco

Si frajer na Black Jack? Vyskúšaj turnaj v kasíne Monaco

Black Jack patrí medzi najobľúbenejšie hry v kasíne. Teší sa mimoriadnej obľube. Ak si v tejto hre ako doma a veríš si, tak predveď svoje schopnosti v Black Jack turnaji v kasíne Monaco o 500 €!

Black Jack je jednou z najobľúbenejších kartových hier. Patrí medzi najvyhľadávanejšie hry v kamennom, aj online kasíne. Zároveň patrí medzi najvýhodnejšie hry z pohľadu hráča. Existujú počítacie systémy, ktoré uľahčujú hru a napomáhajú zvyšovať úspešnosť hráčov.

Black Jack turnaj v kasíne Monaco, víťaz berie 200 €

Ak si v Black Jacku ako doma a veríš si, práve pre teba je určený Black Jack turnaj v kasíne Monaco, hrá sa o odmeny vo výške 500 €. Táto akcia prebieha v nedeľu večer vo vyhradenom čase od 21 hod. do 23:59 hod. Zapojiť sa možno vo vybraných hrách a odmeny získa päť najlepších hráčov.

Za prvé miesto v tomto turnaji je zaujímavá odmena vo výške 200 €. Druhý v poradí si príde na 125 €. Za bronzovú, teda tretiu pozíciu, je vypísaná odmena 100 €. Štvrtý berie polovicu z toho, teda 50 € a na piateho pripadá 25 €.

Základným kritériom hodnotenia a umiestnenia v rebríčku je BET v hrách, ktoré sú zapojené do tohto turnaja. Ak hráč hrá napríklad o 10 € jednu hru vo vybraných hrách, tak získa 10 bodov do turnajového rebríčka. V jednoduchosti, za čím viac hráš vo vybraných hrách a v stanovený čas, tým viac bodov nazbieraš a tým máš vyššiu šancu získať odmenu.

Zapojiť sa do akcie možno v hre Blackjack Mania.