Šťastnej hráčke pomohol aj vstupný bonus a vyhrala 100 000 €: Zaradila sa do TOP 3 výhercov v kasíne MonacoBet

Šťastnej hráčke pomohol aj vstupný bonus a vyhrala 100 000 €: Zaradila sa do TOP 3 výhercov v kasíne MonacoBet

Fantastická výhra 100 000 € sa podarila šťastnej hráčke v kasíne MonacoBet. Pomohol jej k tomu aj vstupný bonus a zaradila sa do TOP 3 výhercov.

Šťastná hráčka vyhrala v priebehu len pár hodín v kasíne MonacoBet fantastických 100 000 €, informovala o tom spomínaná online herňa na svojom oficiálnom webe.

K tejto famóznej výhre šťastnej hráčke pomohol aj vstupný bonus 5 000 €, poriadna dávka šťastia, ale aj rozumná taktika.

Fantastická výhra 100 000 € v online kasíne MonacoBet

Spomínaná hráčka si pôvodne vložila na svoje konto 77 €. Neskôr pridala aj ďalší vklad v rovnakej hodnote 77 €. Hovorí sa, že sedmičky prinášajú šťastie a v tomto prípade sa to potvrdilo do bodky. Jej vklad spolu v hodnote 154 € premenila na fantastickú výhru 100 000 €.

Šťastná hráčka roztočila valce na dobrodružnom slote Reel Sheriff. Ten má priemernú výhernosť (RTP) v hodnote okolo 95 % a práve táto hra „zafungovala“ a priniesla jej parádne peniaze.

Reel Sheriff je obľúbená hra od spoločnosti Synot Games v ponuke kasína MonacoBet. Prináša nádielku dobrodružnej, westernovej zábavy a okrem toho aj možnosti parádnych výhier. Má päť valcov a tri rady symbolov, ponúka dvadsiatku fixných výherných línií.

Stačí na valcoch nájsť  wild symboly, a to Banditky alebo Šerifa, ktoré spúšťajú funkciu Respin. Táto obľúbená funkcia umožňuje symboly presúvať a  vytvárať Mystery symbol, ktorý nahrádza všetky symboly. Mystery symbol vypláca náhodnú výhru v hodnote od 5 do 50-násobku celkovej stávky. Výhry v slote Reel Sheriff teda môžu byť skutočne zaujímavé a dôkazom je zásah šťastnej výherkyne.

Svoju výhru „vyskladala“ nielen na hre Reel Sheriff, ale šťastie jej priniesol aj slot Super Joker 40.

Ukázala, ako výborne naložiť s 200 free spinmi, ktoré obdržala v rámci vstupného bonusu. Dostala sa medzi TOP 3 výhercov kasína MonacoBet a je zapísaná aj v Sieni slávy spomínanej online herne.

Využi aj ty atraktívny vstupný bonus, ktorý ti toto kasíno ponúka. Vyber si svoju obľúbenú hru, roztoč valce a možno sa na teba usmeje podobné šťastie, ako na výherkyňu magickej sumy 100 000 €.