5 sľubov, ktoré by si každý hráč blackjacku mal dať a dodržať

5 sľubov, ktoré by si každý hráč blackjacku mal dať a dodržať

Každý hráč blackjacku by si mal dať tieto sľuby a aj ich dodržať, ak chce zvýšiť svoju šancu vyhrávať. Dajte si ich, dodržte ich a získate výhodu oproti kasínu!

Tieto sľuby by si každý hráč blackjacku mal dať a dodržať ich

Hraj blackjack s najlepšími pravidlami

V prvom rade je potrebné naučiť sa, ktoré varianty hry sú dobré a ktoré pre hráčov menej výhodné, teda zlé. Vyberajte si stoly s najlepšími pravidlami. V krátkosti toto sú dobré pravidlá: Blackjack vypláca 3:2, nikdy nehrajte tam, kde platia 6:5. Stoly, ktoré ponúkajú možnosť vzdania sa sú pravdepodobne lepšie, ako tie druhé. Po rozdelení páru by malo byť umožnené zdvojnásobenie. Zdvojnásobenie by malo byť dovolené na akúkoľvek ruku. Malo by byť povolené rozdeliť páry niekoľkokrát. Dealer neťahá ďalšiu kartu, ak má mäkkých 17.

Naučiť sa a využívať stratégiu na každú ruku

Naučiť sa a správne používať stratégiu blackjacku na každú ruku je mimoriadne dôležitý sľub, ktorý je nevyhnutné dodržiavať, ak chcete byť úspešní. Každú ruku musíte odohrať najlepším možným spôsobom. Cieľom je maximalizovať ziskové kombinácie kariet a minimalizovať stratové kombinácie.

Nikdy neprijať poistenie

Poistenie je akási vedľajšia stávka. Pre kasíno poistenie prináša viac peňazí. Už len z toho vidieť, že by ste nikdy nemali prijať poistenie. Žiadne vedľajšie stávky v blackjacku neprijímajte!

Naučiť sa počítanie kariet

Ak chcete zarábať peniaze v blackjacku, bez dodržania tohto sľubu to nepôjde. Spoznajte a naučte sa počítacie systémy. Výhodu dostanete oproti kasínu na svoju stranu. Neverte ľuďom, ktorí hovoria, že počítanie kariet v blackjacku je nezákonné. V tomto článku sa môžete oboznámiť so štyrmi jednoduchými počítacími systémami v blackjacku, ktoré vám môžu pomôcť napredovať a získať výhodu oproti kasínu. A zvýšiť tak vašu šancu vyhrávať.

Nepoužívajte kasínové systémy

Pri blackjacku využívajte počítanie kariet, v žiadnom prípade kasínové systémy bežne využívané hráčmi iných hier. Väčšina systémov na ostatné hazardné hry pracuje so zmenou výšky vkladov na základe minulých výsledkov. Toto v blackjacku neplatí.