Zlatý Multilevel jackpot v kasíno eTIPOS.sk prekročil 45-tisíc €

Na Mikuláša padol rekord v kasíno eTIPOS.sk v Zlatom multilevel jackpote. Teraz ho môžeš prekonať! Prvýkrát sa dostal cez hranicu 45-tisíc €.

Na tohtoročného Mikuláša nezabudnú nielen deti, ale ani hráč s menom Mir***. Špeciálny deň, spájaný s príchodom vianočných sviatkov a rozdávaním dobrôt pre tých najmenších mu priniesol životnú výhru. Rozhodol sa mikulášsky večer spríjemniť si na výhernom automate Super Joker 40. Keď začínal hrať, rozhodne netušil, čo za šok zažije! Vyhral rekordnú výhru v Zlatom multilevel jackpote v kasíno eTIPOS.sk, prišiel si na 44 425 €.

Šanca na rekordný Zlatý multilevel jackpot v kasíno eTIPOS.sk

Prešiel odvtedy len týždeň a hodnota Zlatého multilevel jackpotu sa vyšvihla historicky prvýkrát cez hranicu 45 tisíc €. Spoznáme nového rekordéra pred Vianocami? Alebo sa tento jackpot bude naďalej zvyšovať a postupne sa dostane aj cez 50 tisíc €? Nechajme sa prekvapiť, čo najbližšie dni a týždne v kasíno eTIPOS.sk prinesú.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Nezabúdajte, že v hre sú aj iné zaujímavé jackpoty. Za zmienku určite stojí Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni, ktorý sa vyšplhal už takmer na 40 tisíc €. Najvyššia výhra v tomto jackpote bola niečo cez 37 tisíc € a tak aj v tomto prípade sa z vás môžu stať noví rekordéri.

Síce nie o rekordnú, no určite veľmi atraktívnu výhru môžete bojovať v EGT jackpote, ktorý sa na vyššej, pikovej úrovni pomaly blíži k méte 30 tisíc €.

Kasíno eTIPOS.sk prináša v predvianočnom období veľmi zaujímavé šanca stať sa skutočným boháčom. Nezabudnite, že v adventnom období si môžete plniť úlohy, baviť sa a vyhrávať s Adventným Hracím plánom. Adventný kalendár nikdy nechutil lepšie!