Zlatý máj v kasíno eTIPOS.sk! Druhý milionár v priebehu deviatich dní

Doslova zlatý máj zažívajú hráči v kasíno eTIPOS.sk. V priebehu deviatich dní Zlatý multilevel jackpot spravil z dvoch šťastných výhercov milionárov!

Zlatý multilevel jackpot spravil v kasíno eTIPOS.sk dvoch milionárov za deväť dní

Tomu sa povie žatva! Pred pár dňami šťastný výherca s nickom Joz*** za minimálny vklad 10 centov na jedno roztočenie vyhral neuveriteľných 33 346 €. V prepočte na slovenské koruny zhruba jeden milión. Milionára z neho spravil Zlatý multilevel jackpot, ktorý trafil v hre Firebird Double 27.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

Aby toho šťastia nebolo málo, o deväť dní po tomto parádnom zásahu vytryskol gejzír radosti u hráča s nickom Fil***. Ten roztočil valce na výhernom automate 81 Hot Ways a podarilo sa mu trafiť Zlatý multilevel jackpot v hodnote 35 066 €.

Deväť májových dní prinieslo dvom šťastným výhercom v kasíno eTIPOS.sk dovedna 68 412 €. Parádne Zlaté multilevel jackpoty sa postarali o to, že z dvoch milovníkov hazardnej zábavy, ktorí neváhali roztočiť valce na svojich obľúbených hrách, sa ako mávnutím čarovného prútika stali milionári v prepočte na bývalé slovenské koruny.

Znie to neuveriteľne krásne na to, aby to bola pravda? Na skúsenostiach reálnych hráčov vidíš, že výhra snov je dosiahnuteľná. Len potrebuješ pokúšať svoj osud a zažiť pritom poriadnu dávku adrenalínu a zábavy. Možno aj tvoja obľúbená hra ti prinesie životnú výhru.

V kasíno eTIPOS.sk sa nudiť rozhodne nebudeš. Neustále nové akcie, rozširujúca sa ponuka hier, ktorá je bezkonkurenčne najširšia na domácom trhu a tiež nadupané jackpoty, ktoré dokážu z obyčajných ľudí spraviť za krátky čas milionárov.

Stále v hre parádne jackpoty

Aj v súčasnosti máš šancu vyhrať zaujímavé jackpotové čiastky. Napríklad spomínaný Zlatý multilevel jackpot, ktorý v priebehu deviatich dní spravil z dvoch hráčov milionárov, je aktuálne na hodnote okolo 20-tisíc €. Diamantový Synot progressive bonus atakuje hodnotu 15-tisíc € a EGT jackpot na najvyššej úrovni dosiahol úroveň cca. 23-tisíc €.

Hovorí sa, že máj je mesiac lásky, ale v kasíno eTIPOS.sk je mesiacom parádnych jackpotových výhier. Do konca mája zostáva ešte pár dní, stihneš sa do zoznamu milionárov zapísať aj ty?