Záver roka v kasíno eTIPOS.sk priniesol dva parádne jackpoty

Záver roka v kasíno eTIPOS.sk priniesol dva parádne jackpoty

Záver roka v kasíno eTIPOS.sk môžeme pokojne nazvať ako zlatý. Prečo? Padli dva parádne jackpoty, dovedna na nich hráči brali takmer 80-tisíc eur!

V poslednom týždni kalendárneho roka 2021 padli v kasíno eTIPOS.sk dva parádne jackpoty dovedna vo výške takmer 80-tisíc eur. Hráči si našli pod stromčekom dodatočného „ježiška“, na ktorého pravdepodobne nikdy v živote nezabudnú.

Štefanská zábava sa síce tento rok nekonala, keďže kluby a diskotéky boli z vládnych nariadení v súvislosti s ochorením covid-19 zatvorené. Ale poriadna zábava musela byť u hráča, ktorý presne na Štefana vyhral Zlatý Multilevel Jackpot v hodnote viac ako 44-tisíc eur.

Aby toho nebolo málo, tak o tri dni neskôr sa zaradoval aj hráč Tom***. Medzisviatočné obdobie si spríjemnil relaxom pri výhernom automate Great 27. A ako „great“ sa určite cítil, keď „rozbil“ EGT jackpot v hodnote takmer 35-tisíc eur.

Ak si chcete vyskúšať svoje šťastie, potom je tipos práve pre vás.

V kasíno eTIPOS.sk sa hrá o rekordný jackpot v Synot Progressive Bonus

Pozor! Spomínané výhry môžu byť skvelou inšpiráciou pre ostatných. Nielenže v kasíno eTIPOS.sk bol vydarený záver roka 2021, ale visí vo vzduchu aj bombastický vstup do roka 2022. Pýtate sa prečo? Dôvod je jednoduchý. Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni sa šplhá k závratnej čiastke 55-tisíc eur!

Len pre zaujímavosť, v spomínanom jackpote padol rekord začiatkom novembra 2021 a dosiahol výšku okolo 37-tisíc eur. Novým držiteľom rekordu sa môžeš stať práve ty! Okrem toho sa môžeš zapojiť nielen do boja o tento parádny jackpot, ale aj do januárovej kasínovej ligy, v ktorej sa hrá o celkovú dotáciu v hodnote 60-tisíc eur.

Neváhaj, roztáčaj, užívaj a vyhrávaj!