Zábava nielen na dlhšie večery: Novembrová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk

Zábava nielen na dlhšie večery: Novembrová kasínová liga v kasíno eTIPOS.sk

Dni sú kratšie, jesenné večery dlhšie. Spríjemniť si ich môžeš novembrovou edíciou kasínovej ligy v kasíno eTIPOS.sk.

Jesenné obdobie v plnom prúde. Stromy sa už dávnejšie sfarbili do nádherných farieb, listy opadali a už tu máme aj kratšie dni a dlhšie večery. Vyplniť si ich môžete skvelou zábavou a súťažením s ostatnými hráčmi v novej novembrovej kasínovej lige v kasíno eTIPOS.sk.

Čo ponúka novembrová kasínová liga v online kasíno eTIPOS.sk

Celková dotácia kasínovej ligy zostáva bez zmeny v hodnote 50 000 €. Double days, teda dni, počas ktorých sa nazbierané body rátali dvojnásobne, nebudú ani v novembri. Ale to vôbec nevadí! Pretože môžeš získavať free spiny či body do večerných turnajov.

V termíne od 6. do 12. novembra 2023 môžeš získavať 10 free spinov za hranie vo večerných turnajoch. Počas tohto týždňa teda vieš celkovo nazbierať 70 free spinov. V nasledujúcom týždni (od 13. novembra do 19. novembra) získaš za 100 spinov, ktoré odohráš s minimálnou stávkou 1€ dvojnásobnú odmenu. A to 10 free spinov do hry + 10 bodov do večerného turnaja.

Napokon od 20. do 30. novembra 2023 za 100 odohratých spinov v hodnote minimálne 1€ získaš 10 bodov do večerného turnaja.

V platnosti zostáva oproti predošlej edícii kasínovej ligy v kasíno eTIPOS.sk striedanie mechaník odmeňovania v jednotlivých turnajoch. Niektoré dni sa odmeňuje na základe systému win/bet, niektoré zas na základe najvyššej výhry či podľa počtu odohratých otočení (spinov).

Ako vidíš, s novembrovou kasínovou ligou sa nudiť rozhodne nebudeš. Okrem boja o podiel z celkovej dotácie 50 000 € a free spinov môžeš zabojovať aj o niektorý z atraktívnych jackpotov v kasíno eTIPOS.sk. Zlatý TIPOS Jackpot v hodnote 125 000 € ti môže zmeniť život. Na úrovni cca. 40 000 € je Tech4Bet Royal Jackpot, o viac ako 30 000 € hráš v Amusnet Interactive Jackpots. Za zmienku určite stojí aj Synot Progressive Bonus na diamantovej úrovni v hodnote okolo 20 000 €.

Novembrové dni sú síce kratšie, ale zábava v kasíno eTIPOS.sk nikdy nekončí!