Za 20 centov výhra takmer 50 000 €? Sen sa stal skutočnosťou v kasíno eTIPOS.sk

Za 20 centov výhra takmer 50 000 €? Sen sa stal skutočnosťou v kasíno eTIPOS.sk

Sen sa premenil na skutočnosť v kasíno eTIPOS.sk! Šťastný výherca za 20 centov vyhral takmer 50 000 €.

Keby ste robili anketu a pýtali sa ľudí na to, ktorý deň v týždni majú najmenej radi, tak asi väčšina by odpovedala pondelok. Pondelok je prvý deň po víkende a spája sa so začiatkom pracovného týždňa. No práve pondelok bude najobľúbenejším dňom šťastného hráča Lyl***, ktorý za symbolických 20 centov vyhral Zlatý Multilevel Jackpot a neuveriteľných 46 322 €.

Zistite, či sú vaše čísla víťazné! Skontrolujte si tipos loto výsledky.

V kasíno eTIPOS.sk sa sen stal skutočnosťou: Za 20 centov vyhral takmer 50 000 €

Spomínaný výherca si pondelňajšie poobedie spríjemnil s výherným slotom Multiplay 81. Jeden z najpopulárnejších slotov od spoločnosti e-gaming. Výherný automat s klasickou a obľúbenou ovocnou tematikou. Vďaka špeciálnym bonusovým symbolom Multiplay možno výhru znásobiť až osemkrát! Patrí medzi najvýhernejšie sloty, priemerná návratnosť stávok (RTP) dosahuje hodnotu až 97 %. Že patrí medzi najvýhernejšie sloty v ponuke kasíno eTIPOS.sk, sa potvrdilo aj tentoraz…

Risk je zisk alebo odvážnym šťastie praje či kto nehrá, nevyhrá. Poznáte tieto známe slogany aj vy? Sú to len ošúchané frázy alebo na nich bude niečo pravdy? Možnosť B je správna a určite na nich možno nájsť zrnko pravdy. Pokúšajte svoj osud aj vy a možno sa podobne ako na Lyl*** usmeje šťastena aj na vás.

V kasíno eTIPOS.sk je stále o čo hrať! Zlatý Multilevel Jackpot je aktuálne na hodnote okolo 26 000 €. EGT jackpot na najvyššej úrovni presiahol čiastku 23 000 € a Synot Progressive Bonus má hodnotu okolo 24 000 €. Ako môžeme vidieť, v hre sú veľmi zaujímavé jackpotové čiastky.

Nezabúdajte ani na finišujúcu augustovú kasínovú ligu. Aj keď zostáva už len posledných pár dní a v hre nie sú dvojnásobné body, stále máte šancu zabojovať a vylepšiť svoju pozíciu v celkovom poradí.