Za 20 centov milionár! V deň Vlhovej zlata padol Zlatý multilevel jackpot v kasíno eTIPOS.sk

Za 20 centov milionár! V deň Vlhovej zlata padol Zlatý multilevel jackpot v kasíno eTIPOS.sk

Deň, na ktorý nikdy nezabudne! Po stávke za 20 centov sa stal milionárom. Presne v deň, keď slovenská lyžiarka Petra Vlhová získala zlato na olympiáde v Pekingu, šťastný výherca získal Zlatý multilevel jackpot.

Streda 9. február 2022 je dňom, ktorý sa navždy zlatým písmom zapíše do histórie slovenského športu. Fenomenálna lyžiarka Petra Vlhová potvrdila famóznu tohtosezónnu formu a získala zlatú medailu v slalome. Podaril sa jej husársky kúsok, veď po prvom kole bola ôsma a nevyzeralo to na jej triumf. Stala sa prvou slovenskou medailistkou v alpskom lyžovaní.

Zlatý multilevel jackpot padol v zlatý deň Petry Vlhovej

Zlatý deň to bol aj pre hráča s prezývkou mir***, ktorý v kasíno eTIPOS.sk trafil Zlatý multilevel jackpot. Krátko pred 14. hodinou vyhral fantastickú čiastku 40 527 eur! V prepočte na bývalé slovenské koruny mu na účte pristálo viac ako jeden milión. Tomu sa povie triumf. Je jasné, že na 9. február 2022 nikdy nezabudne.

Hrajte vaše obľúbené kasínové hry na tipos casino a užite si autentickú kasínovú atmosféru.

Spomínanému hráčovi priniesla obrovské šťastie hra Respin Joker. Obľúbený a veľmi jednoduchý ovocný automat s výbornou výhernosťou 96,13 %. Tento výherný automat sa hrá len na troch valcoch s troma radami a prináša iba päť výherných línií. Ako sa hovorí – v jednoduchosti je krása a silu tejto hry spoznal na vlastnej koži spomínaný hráč. Nie je to navyše prvýkrát, čo práve Respin Joker v kasíno eTIPOS.sk priniesol šťastnému výhercovi atraktívny jackpot.

V spomínanom kasíne je stále o čo hrať. Napríklad EGT jackpot na najvyššej úrovni sa šplhá tiež k čiastke 40-tisíc eur. Zlatý multilevel jackpot je už za hranicou 20-tisíc eur. Ani na striebornej úrovni to vôbec nie je zlé, výhra 10-tisíc eur by zaiste potešila úplne každého.

Vyberte si svoju obľúbenú hru, roztočte valce a pokúste sa získať aj vy svoju výhru snov. Nezabúdajte, že Petra Vlhová sa o ďalší cenný kov pobije 17. februára v alpskej kombinácii, v ktorej patrí opäť medzi top favoritky. Čo ak tento deň prinesie obrovský úspech nielen jej, ale aj ďalšiemu hráčovi v kasíne eTIPOS.sk?