Vyčaruj si 100 free spinov: Magický týždeň v kasíno eTIPOS.sk

Vyčaruj si 100 free spinov: Magický týždeň v kasíno eTIPOS.sk

Čáry, máry, fuk a na konci týždňa môžeš mať 100 free spinov na konte. Ako? Stačí si užiť Magický týždeň v kasíno eTIPOS.sk.

Tematické týždne podľa jednotlivých žánrov výherných automatov patria medzi najobľúbenejšie promo akcie hazardných hráčov. V kasíno eTIPOS.sk veľmi dobre vedia, ako ulahodiť každému fajnšmekrovi hazardnej zábavy. Tento týždeň si môžete užiť Magický týždeň s možnosťou zisku 100 free spinov.

Akcia prebieha v termíne od 18.7. do 22.7. a jedinou zásadnou podmienkou je roztočiť vo vybraný deň konania Magického týždňa sloty aspoň za 50€. Ak splníte túto podmienku, tak 20 free spinov v daný deň je vašich. Keďže akcia v spomínanom online kasíne prebieha počas piatich dní, tak spolu môžete nazbierať až 100 voľných roztočení.

Hľadáte rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa prihlásiť? Skúste etipos prihlásenie a užite si pohodlie domova.

Magický týždeň v kasíno eTIPOS.sk s týmito slotmi

Samozrejme, keďže ide o Magický týždeň, tak okrem magických odmien nechýbajú výherné automaty s čarodejníckou tematikou. Práve na uvedených hrách môžete splniť podmienku na získanie free spinov. Ktoré to sú? Hell Game * Blood * Blood Revival * Occultum 81 * Exorcist * After Dark * Alchemy * Bad Wolf * Secrets of Alchemy * Fruit Hell Plus * Fruit Hell * Flaming Fruit * Book of Spells * Dragon of Fortune * Vampire Bride * Hell Bars * Hell Mania * Jack and the Mystery Monsters * Fire Witch * Alchemists Gold * Hell Fruits.

Dôležité upozornenie: Nazbierané free spiny (maximálne ich môže byť až 100) možno využiť na troch vybraných hrách – Hell Fruits, Fire Witch a Alchemists Gold.

Pričaruj si na svoje konto free spiny a uži si počas Magického týždňa kopec adrenalínovej zábavy. Užívať v kasíno eTIPOS.sk si môžeš nielen Magický týždeň, ale stále beží aj Letná kasínová liga, v ktorej hráš o parádne odmeny. A šancu máš aj na skvelé jackpoty, ktoré ti môžu doslova zmeniť život.

Aby sme veci uviedli na pravú mieru – v obľúbenom Zlatom multilevel jackpote je v hre viac ako 40 tisíc €! EGT jackpot na najvyššej úrovni už presiahol métu 30 tisíc € a atraktívny je aj Synot progressive bonus na diamantovej úrovni v hodnote 15 tisíc €.