V kasíne etipos skvelý bonus pre nových hráčov: Získaj 100 free spinov

V kasíne etipos skvelý bonus pre nových hráčov: Získaj 100 free spinov

Kasíno eTIPOS.sk má najširšiu ponuku hier a skvelé bonusy pre nových hráčov. Stačí sa úspešne registrovať a môžeš získať 100 free spinov so šancou na zaujímavé výhry!

Kasíno etipos pripravilo pre nových hráčov lákavých 100 free spinov

Je to jednoduché. Ak ešte nie si registrovaným hráčom v kasíne eTIPOS.sk, tak neváhaj a registruj sa na www.etipos.sk. Uskutočni počiatočný vklad na svoje nové konto v hodnote minimálne 20 eur. Pri dobití konta zadaj promo kód. Následne získaš na svoje novo vytvorené konto uvítací bonus 100 free spinov. Teda 100 voľných roztočení, v rámci ktorých máš šancu na zaujímavé výhry.

Tipos keno 10 ponúka desiatky možností, ako vyhrať, takže nečakajte a skúste to hneď teraz.

Po tom, ako si vytvoríš v kasíne etipos nové konto a úspešne prebehne proces registrácie, dostaneš mail na zadanú adresu s potvrdením a na mobil SMS s PIN kódom. Následne je potrebné prihlásiť sa, ako uvádzame v odstavci vyššie, dobiješ konto aspoň za 20 eur a vložíš promo kód „ECASTIP“.

Nový hráč, ktorý úspešne zvládne potrebné náležitosti uvedené vyššie, získa 100 free spinov na hru Wild Job. Za ďalšie dobitie konta a splnenie podmienok môžeš získať ešte viac bonusov v podobe 1050 € a 180 free spinov!

V kasíne eTIPOS.sk sa môžeš nielen skvele zabaviť s atraktívnymi bonusmi, zaujímavými hrami, ale môžeš aj parádne vyhrať. Dôkazom sú nedávne super výhry, keď za dva dni hráči získali dve MEGA výhry dovedna v hodnote takmer 100-tisíc eur.