V kasíne eTIPOS.sk idú bomby: Pribudlo ďalších 5 noviniek!

V kasíne eTIPOS.sk idú bomby: Pribudlo ďalších 5 noviniek!

Kasíno eTIPOS.sk neponecháva nič na náhodu a neustále zvyšuje atraktivitu svojich služieb. Ako tradične, aj posledný utorok priniesol nové prírastky v tomto kasíne. Predstavujeme ďalších 5 noviniek!

Ako sa už v posledných týždňoch stalo zaužívanou tradíciou, v kasíne eTIPOS.sk aj tento utorok pribudlo ďalších päť nových hier. A ako sa už stalo tradíciou,  aj tentoraz vám novinky v tejto online herni priblížime.

V kasíne eTIPOS.sk ďalších päť horúcich noviniek

FRUIT HELL PLUS

Ovocný automat od firmy Tech4Bet. RTP, alebo návratnosť nákladov, sa pri tejto hre pohybuje na úrovni okolo 94 %, čo je pomerne slušná hodnota. Hrá sa na piatich valcoch, rady sú tri. Je tu wild symbol aj funkcia rozširujúceho sa wild symbolu.

Chcete vidieť, ako sa vám darilo? Pozrite sa na výsledky tipos a skontrolujte svoje výsledky.

HOT WILD 5

Ovocný automat s niekoľkými bonusovými symbolmi od Tech4Bet. Návratnosť vkladov pri tomto automate je okolo 95 %. Päť výherných línií. Pozitívom je prehľadné spracovanie hry. Bonusovým symbolom je rozširujúci sa Wild symbol. Ďalšou zaujímavosťou je scatter symbol. Ak sa vám objavia tri za sebou, dokážu vytvoriť výhernú kombináciu aj mimo ostatných symbolov.

JOKER CROWN 5

Klasický ovocný automat, prináša dva druhy scatter symbolov. Návratnosť vkladov je v tomto prípade až do hodnoty 97 %. Ide o kúsok z dielne Tech4Bet. Vďaka jednému zo scatter symbolov má hráč možnosť vyhrať 10 voľných otočení (free spinov). Vďaka druhému je možné získať MYSTERY WIN, resp. náhodnú výhru. Zaujímavá novinka, ktorú prináša do svojej ponuky kasíno eTIPOS.sk.

HOT WILD 10

To isté ako Hot Wild 5, len s tým rozdielom, že sa hrá na 10 výherných línií. Výhry sú síce nižšie, no zas sa ich hráč dočká častejšie.

243 MEXICANA

Podarený kúsok z dielne Synot Games. Zaujme kvalitne spracovaná grafika aj hudba. Hra prebieha na piatich valcoch a ako už názov nasvedčuje, prináša 243 výherných línií.

S novinkami v kasíne eTIPOS.sk máte šancu zabojovať aj o atraktívne jackpoty.