V hre už viac ako 120 tisíc eur! V kasíno eTIPOS.sk sa hrá o historicky najvyšší Zlatý multilevel jackpot

V hre už viac ako 120 tisíc eur! V kasíno eTIPOS.sk sa hrá o historicky najvyšší Zlatý multilevel jackpot

Neuveriteľných 120 tisíc eur! V kasíno eTIPOS.sk sa hrá o historicky najvyšší Zlatý multilevel jackpot, skúsiš svoje šťastie?

Presne na Valentína, teda 14. februára 2023, padol v kasíno eTIPOS.sk doteraz historicky najvyšší Zlatý multilevel jackpot. Šťastný výherca premenil spin v hodnote dvoch „ečok“ v hre Jewels Quest 2 na fantastickú výhru v hodnote takmer 85 tisíc eur.

Kasíno eTIPOS.sk ponúka rekordných 120 tisíc eur v Zlatom Multilevel Jackpote

Ale už zostáva len otázkou času, kedy a kto tento rekord prekoná! Môžeš to byť pokojne aj ty, ale musíš pokúšať svoj osud. Vyber si svoju obľúbenú hru, roztoč valce a možno sa šťastie usmeje práve na teba. Zlatý Multilevel Jackpot ponúka výhru v hodnote viac ako 120 tisíc eur!

Áno, 120 tisíc eur v hre a ty môžeš byť pri tom. Už  teraz je výška Zlatého Multilevel Jackpotu v kasíno eTIPOS.sk vyššia o cca. 40 tisíc eur ako doterajší rekord.

Príďte a hrajte loto tipos, kde vaše šťastné čísla môžu priniesť obrovské výhry.

Apropo, jackpoty. Možnosť prepísať históriu v Zlatom Multilevel Jackpote je lákavá, ale pripomíname, že v hre sú aj ďalšie zaujímavé jackpotové čiastky. Napríklad EGT jackpot na najvyššej úrovni dosiahol hodnotu 60 tisíc eur, čo rozhodne vyzerá viac ako zaujímavo. O zhruba 30 tisíc eur môžeš bojovať v Tech4Bet Royal Jackpot.

Nezabúdaj, že výborná možnosť skvele sa zabaviť , zmerať sily s ostatnými hráčmi a zabojovať o atraktívne odmeny prichádza aj s aktuálnou marcovou kasíno ligovou. Bojuješ o svoj podiel z celkovej dotácie v hodnote 50 tisíc eur? Ak nie, stále máš ešte dostatok času niečo s tým spraviť.

Počas týždňa od 20. marca do 26. marca máš možnosť zbierať dvojnásobné body počas Double days a dokážeš tak poriadne zamiešať aktuálnym rebríčkom. Posledných päť dní v mesiaci marec (od 27.3. do 31.3.) zas môžeš získať každý deň 10 free spinov za hranie vo večerných turnajoch.

Ale späť k tomu najdôležitejšiemu: jedinečná šanca raz a navždy zapísať sa do histórie kasíno eTIPOS.sk! Zabojuj o 120 tisíc eur v Zlatom Multilevel Jackpote.