Už sú tu Double days v Letnej kasíno lige! Obrovská šanca na významný posun v rebríčku

Už sú tu Double days v Letnej kasíno lige! Obrovská šanca na významný posun v rebríčku

Hráte Letnú kasíno ligu v herni eTIPOS.sk? Tak vás určite zaujme, že máte obrovskú šancu na značný posun v rebríčku! Prichádzajú Double days a s nimi šanca zdvojnásobiť svoje body.

Letná kasíno liga v herni eTIPOS.sk je akcia, aká nemá obdoby! Hrá sa celkovo o odmeny vo výške závratných 100-tisíc eur. Aktuálnym lídrom poradia je hráč s menom „Skandinavec“, ktorý nazbieral 1 265 bodov. S obrovským odstupom za ním je druhý „payac“ so 733 bodmi a v tesnom závese nasleduje tretí hráč „ivča6“ so 696 bodmi. Ale to neznamená, že ste bez šance na zaujímavé výhry!

Hrajte a vyhrávajte obrovské jackpoty na tipos eurojackpot.

Double days – obrovská šanca posunúť sa v Letnej kasíno lige vyššie

Ak hráte aj vy Letnú kasíno ligu, tak je dobré vedieť, že prichádzajú Double days a s nimi šanca na zisk dvojnásobného počtu bodov. Od 17. augusta do 19. augusta je možnosť získať dvojnásobné body a je to obrovská príležitosť posunúť sa v aktuálnom rebríčku vyššie.

Letná kasíno liga prebieha v herni eTIPOS.sk počas celého leta. Akcia prebieha až do 5. septembra 2021.

Každý deň prináša možnosť zapojiť sa do viacerých turnajov. Okrem boja o čo najlepšiu pozíciu v lige sa hrá o dotáciu z turnaja alebo kasínové jackpoty.

Double days boli tri dni v júli, teraz nasledujú tri augustové dni za dvojnásobok bodov a ešte bude jedna príležitosť na zisk dvojnásobných bodov – v septembri.

Po uzatvorení rebríčka (5.9.) získa najlepších 65 hráčov v poradí zaujímavé odmeny dokopy až vo výške 21-tisíc eur!